Wino Medici Ermete Unique Rose Brut 604447

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Medici Ermete Unique Rose Brut w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Medici Ermete Unique Rose Brut 604447

Różowe, Wytrawne 0.75 L korek
Musujące Kategoria
71.99 zł

podstawowa

dostępność: Średnia
72 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 4 głosów

Opis Medici Ermete Unique Rose Brut

Różowe wino musujące pochodzące z regionu Emilia Romagna we Włoszech. Powstaje z odmiany Lambrusco Marani dojrzewając przez 30 miesięcy na drożdżach. Niezwykle ekspresyjne i przyjemne z kremową, gładką strukturą i doskonałym balansem pomiędzy kwasowością, a delikatną słodyczą. Czerwone owoce dominujące w aromatach uzupełniają się z odświeżającym charakterem. Wyborne do klasycznych dań kuchni włoskiej, takich jak pizza czy pasty.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Medici Ermete & Figli producent

Charakterystyka Medici Ermete Unique Rose Brut

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Medici Ermete Unique Rose Brut

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
01.12.2022
Opinia zweryfikowana

Ciekawe, przyjemne wino musujące o barwie różowej. Bardzo orzeźwiające, na pewno przypadnie do gustu każdemu smakoszowi tego trunku.

8ocena

Mamy tu w zasadzie różowe Lambrusco wytwarzane metodą klasyczną, czyli jak szampany. Mamy tu przyjemne aromaty śmietanki, czerwonej porzeczki, rabarbaru, żółtego grejpfruta i szczyptu malin. W ustach średnie bąble, dużo porzeczki - białej i czerwonej, do tego pikantność skórki grejpfruta i białego pieprzu. Zwraca uwagę wytrawność wina, która nadaje mu nerwu i świeżości. Bardzo fajne, orzeźwiające i żywe bąbelki.