Wino Medici Ermete Unique Rose Brut 604447

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Medici Ermete Unique Rose Brut w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Medici Ermete Unique Rose Brut 604447

Różowe, Wytrawne 0.75 L korek
Musujące Kategoria
71.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
44 sprzedanych butelek
8.33 średnia ocen: 3 głosów

Opis Medici Ermete Unique Rose Brut

Różowe wino musujące pochodzące z regionu Emilia Romagna we Włoszech. Powstaje z odmiany Lambrusco Marani dojrzewając przez 30 miesięcy na drożdżach. Niezwykle ekspresyjne i przyjemne z kremową, gładką strukturą i doskonałym balansem pomiędzy kwasowością, a delikatną słodyczą. Czerwone owoce dominujące w aromatach uzupełniają się z odświeżającym charakterem. Wyborne do klasycznych dań kuchni włoskiej, takich jak pizza czy pasty.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Medici Ermete & Figli producent

Charakterystyka Medici Ermete Unique Rose Brut

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Medici Ermete Unique Rose Brut

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena

Mamy tu w zasadzie różowe Lambrusco wytwarzane metodą klasyczną, czyli jak szampany. Mamy tu przyjemne aromaty śmietanki, czerwonej porzeczki, rabarbaru, żółtego grejpfruta i szczyptu malin. W ustach średnie bąble, dużo porzeczki - białej i czerwonej, do tego pikantność skórki grejpfruta i białego pieprzu. Zwraca uwagę wytrawność wina, która nadaje mu nerwu i świeżości. Bardzo fajne, orzeźwiające i żywe bąbelki.