Wino Matarromera Crianza Ribera del Duero D.O. 600259

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Matarromera Crianza Ribera del Duero D.O. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Matarromera Crianza Ribera del Duero D.O. 600259

Spokojne Kategoria
DO Ribera del Duero Apelacja
150.20 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 2 głosów
91 ocena sommeliera

Opis Matarromera Crianza Ribera del Duero D.O.

Głęboka rubinowa barwa z granatowymi refleksami. Aromaty skóry, suszonych owoców i palonej beczki. Wino dojrzewało 12 m-cy w beczce z amerykańskiego dębu.

16-18°C TEMP. PODANIA
Młode wiek
12 leżakowanie
Bodega Matarromera S.L. producent

Charakterystyka Matarromera Crianza Ribera del Duero D.O.

Rześko smak
Minerały i owoce aromat
Świeże gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Tradycyjna Ribera del Duero kojarzy sie z fakturą szorstkich tanin i wysoka kwasowością. Na próżno będziemy szukać tych cech w tym winie. Młodzi producenci, zapatrzeni w bardziej międzynarodowy styl winiarstwa, oferują crianzę o wygładzonych i słodkich taninach oraz niezbyt rozbudowanej kwasowości, podbudowanej konfiturowym owocem. Czy to znaczy, że to nie jest prawdziwa Ribera? Ależ nie! To właśnie ona, lecz o nowoczesnej twarzy.


Oceny użytkowników o: Matarromera Crianza Ribera del Duero D.O.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
11.05.2010

Przeokrutnie pyszne wino!