Wino Mas Momentos Tempranillo Vino De La Tierra De Castilla 0,75 l 604161

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Mas Momentos Tempranillo Vino De La Tierra De Castilla 0,75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Mas Momentos Tempranillo Vino De La Tierra De Castilla 0,75 l 604161

Czerwone, Wytrawne 0,75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
17,99 zł promocyjna
29,99 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
510 sprzedanych butelek
7,00 średnia ocen: 4 głosów

opis wina

Mas Momentos Tempranillo Vino De La Tierra De Castilla to hiszpańskie wino ze szczepu Tempranillo, które ma zrównoważony smak i przystępną cenę. Doskonale komponuje się z takim mięsem jak wołowina, cielęcina czy drób.

16°C TEMP. PODANIA

Charakterystyka wina

Delikatnie smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
6ocena

Nie zrobiłem notatek do tego wina. Zapomniałem.🤦‍♂️ Ale z tego, co pamiętam było to dość sympatyczne, zwykłe stołowe Tempranillo. Czyli sporo wiśni i śliwek z lekko skórzanymi taninami. Trochę debowe, trochę przydymione.

8ocena
12.07.2020

Nie miałem żadnych oczekiwań wobec tego wina i miło się zaskoczyłem! Niezły owoc, kwasowość zrównoważona lekką słodyczą, bardzo dobre wino do wieczornego popijania przed telewizorem. Na pewno jeszcze je kupię.

8ocena
22.06.2020

Na stół wjechało z pieczenią wołową. Aromat wiśni i jagód. Okiem budzi oczekiwania, w smaku nie zawodzi. Niedocenione wino.

6ocena
16.02.2020

Przyzwoite wino domu, nic więcej i nic mniej. Jak dla mnie trochę za kwaśne, ale szczep Tempranillo taki jest. Nie ma nad czym dysputować, wino bez historii, nie wrócę do niego, ale każdy ma prawo do własnego zdania!