Nowość
Wino Mancura Etnia Chardonnay Central Valley 2019 604723

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Mancura Etnia Chardonnay Central Valley 2019 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2019.

Wino Mancura Etnia Chardonnay Central Valley 2019 604723

Białe, Wytrawne 2019 0,75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
DO Central Valley Apelacja
39,99 zł podstawowa
dostępność: Niska
149 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 4 głosów

opis wina

Mancura Etnia to białe wino wytranwe pochodzące z Chile, z regionu Central Valley. Powstaje ze szczepu Chardonnay, który słynie z doskonałych i uniwersalnych propozycji, łączących w sobie elegancję i odrobinę ekspresji.

Wino emanuje jasnym, intensywnym żółtym kolorem. W bukiecie aromatów dominują owoce tropikalne z nutami wanilii. W ustach wytrawny charakter nadaje rześkiego i uniwersalnego charakteru, a wyraźny przyjemny finisz pozwala na długotrwałe doświadczenie pełnego smaku.

Mancura Etnia Chardonnay idealnie sprawdzi się jako aperitif, ale także będzie dobrym wyborem przy daniach opartych na drobiu i owocach morza, a także w towarzystwie sałatek.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Vina Fray Leon S.A. producent

Charakterystyka wina

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Mancura Etnia Chardonnay Central Valley

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
6ocena
28.12.2021

Uniwersalne, pijalne, zasmakuje każdemu. Ma charakterystyczne cechy szczepu, ale bez cech dominujących. Można pić solo, choć pod koniec butelki było nieco męczące.

7ocena
25.11.2021

Dobrze wykonane wino, z aromatami charakterystycznymi dla chardonnay. Niezbyt wysoka kwasowość i dosyć wysoka lekkość sprawiają, że wino jest dobrym dodatkiem do lekkiej kolacji.

8ocena
27.10.2021

Miłe zaskoczenie, wino o słonecznym kolorze, lekko wytrawne, kwasowość szybko znika, polecam solo.