Wino Mancura Etnia Carmenere Central Valley 2021 604726

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Mancura Etnia Carmenere Central Valley 2021 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2021.

Wino Mancura Etnia Carmenere Central Valley 2021 604726

Czerwone, Wytrawne 2021 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
DO Central Valley Apelacja
39.99 zł

podstawowa

dostępność: Średnia
258 sprzedanych butelek
7.40 średnia ocen: 5 głosów

Opis Mancura Etnia Carmenere Central Valley

Czerwone wino wytrawne pochodzące z Chile, ze regionu Central Valley. Powstaje w 100% ze szczepu Carmenere, swoje największe triumfy święcącego obecnie właśnie w Chile, gdzie przywędrował z Francji.

Mancura Etnia Carmenere łączy w sobie purpurowo czerwony kolor z intensywnymi aromatami jagód i odrobiną karmelu i wanilii w tle. Przyjemny i owocowy charakter wina z długim i eleganckim finiszem sprawia, iż jest to wybór uniwersalny i sprawdzony.

To wino, które doskonale poradzi sobie w towarzystwie czerwonych mięs i past z czerwonymi sosami, jak również przy desce serów i wędlin.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Vina Fray Leon S.A. producent

Charakterystyka Mancura Etnia Carmenere Central Valley

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Mancura Etnia Carmenere Central Valley

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
7ocena
03.07.2022

Oczekiwałam więcej od wina chilijskiego, ale niespodziewani goście nie narzekali. Za taką niską cenę warto przekonać się samemu.

7ocena
28.05.2022

Manque Cura - Mancura czyli Kamienny Kondor który posiadał moc rozmawiania z wiatrami i chmurami. Stąd nazwa całej linii - Mancura Bardzo klasyczne carmenere, mamy tutaj dużo czarnych porzeczek, jeżyn, zielonej papryki, stopniowo pojawia się też czerwona porzeczka. W ustach dobry przyjemny owoc w postaci porzeczek, odrobina wanilii. Wino do deski wędlin.

7ocena
27.09.2021

Solidne wino, jak to bywa ze szczepem Carmenere ma pazur, w przeciwieństwie do Cabernet Sauvignion tego producenta. Warto spróbować, dobra cena, polecam