Lubelski Perry 0,4L 604347

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Lubelski Perry 0,4L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Lubelski Perry 0,4L 604347

Białe, Słodkie 0.33 L zakrętka
Musujące- Frizzante Kategoria
4.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
497 sprzedanych butelek
6.50 średnia ocen: 4 głosów

Opis Lubelski Perry 0,4L

Perry Lubelski, czyli gruszkowa wariacja Cydru Lubelskiego, wytwarzana wyłącznie ze świeżo tłoczonego soku z polskich gruszek. Za charakter tego napoju odpowiada aromatyczna i orzeźwiająca odmiana Konferencja. Naturalnie musujący i rześki, dzięki fermentacji w niskich temperaturach zachowuje również najcenniejsze składniki wykorzystywanych owoców. Lekki, acz charakterny!

Zarówno owoce jak i cały proces produkcji wywodzą się z Lubelszczyzny. To region znany i poważany ze względu na bogactwo krajobrazowe i kulturowe. Co więcej, może pochwalić się również długimi tradycjami sadowniczymi. Zróżnicowana rzeźba terenu i doskonałe gleby skutkują niezwykłym smakiem owoców, a w wyniku tego – również Cydru Lubelskiego.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Lubelski Perry 0,4L

Milutko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Lubelski Perry 0,4L

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
14.09.2023
Opinia zweryfikowana

Jedna z najlepszych cydrowych wersji. Słodki, orzeźwiający smak. Idealny na gorące dni.

9ocena
12.06.2023
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobry gruszkowy cydr, alternatywa dla klasycznego jabłkowego. Słodki ale po dodaniu kilku kostek lodu smakuje idealnie. Poręczna mała butelka świetna na piknik.

23.10.2022
Opinia zweryfikowana

JEDNA Z LEPSZYCH POZYCJI WSPANIAŁY SMAK GRUSZKI IDELANY NA LETNIE WIECZORY POLECAM BO NAPRAWDĘ WARTO

8ocena
(Doradca Klienta) 28.07.2021

Idealny na lato! Bardzo gruszkowy, ale nie za słodki.