Wino L'Avenir Sauvignon Blanc Far&Near 601350

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino L'Avenir Sauvignon Blanc Far&Near w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino L'Avenir Sauvignon Blanc Far&Near 601350

Białe, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
34.99 zł

podstawowa

29 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 1 głosów
82 ocena sommeliera

Opis L'Avenir Sauvignon Blanc Far&Near

Wino z RPA wytworzone w 100% ze szczepu Sauvignon Blanc. Zachwyca klarownym, blado-złotym kolorem. W nosie aromaty agrestu oraz owoców tropikalnych. Na podniebieniu czujemy rześką, acz elegancką i nienachalną kwasowość owoców - przede wszystkim limonki. Winogrona zbierane były z trzech różnych bloków upraw na terenie jednego gospodarstwa - miejsc gwarantujących najlepsze warunki dla szczepu, którego winogrona wystawione były na działanie chłodnych, morskich powiewów. Otoczenie to zagwarantowało powolne dojrzewanie owoców, co pozwala nam cieszyć się pełnym bogactwem smaków i aromatów wina.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
L'avenir producent

Charakterystyka L'Avenir Sauvignon Blanc Far&Near

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: L'Avenir Sauvignon Blanc Far&Near

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8.5ocena

Lekkie, niezobowiązujące, bardzo ciekawy miks owoców i ziół. Naprawdę świetne w swojej cenie.