Wino La Linda Smart Blend Cabernet Sauvignon/Syrah/Tannat 2017 603517

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino La Linda Smart Blend Cabernet Sauvignon/Syrah/Tannat 2017 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2017.

Wino La Linda Smart Blend Cabernet Sauvignon/Syrah/Tannat 2017 603517

Czerwone, Wytrawne 2017 0,75 L korek
Spokojne Kategoria
65,99 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
525 sprzedanych butelek
8,50 średnia ocen: 4 głosów
2 nagrody winiarskie

opis wina

La Linda Smart Blend to wyjątkowe, czerwone wino z Argentyny wyprodukowane z trzech szczepów: Cabernet Sauvignon, Syrah oraz Tannat. Wino odznacza się pięknymi aromatami czereśni oraz dojrzałych jagód. Owocowość w tym wytrawnym winie miesza się z odrobiną pikantności, ziemistych nut oraz akcentów pochodzących od starzenia w beczkach. Na podniebieniu La Linda Smart Blend jest krągłe, intensywne i wyraziste, z doskonale harmonijnie połączoną owocowością z ostrością przypraw. Po fermentacji, jedynie cabernet sauvignon dojrzewa we francuskich beczkach przez 6 miesięcy, dzięki czemu wino jest gładkie i zbalansowane. Wino ma potencjał dojrzewania wynoszący 8 lat. La Linda Smart Blend została doceniona w rankingach WineEnthusiast oraz James Suckling.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
6 leżakowanie
Bodegas Luigi Bosca producent

Charakterystyka wina

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena
03.08.2020

Znakomite wino, szlachetny assemblage. Ciężkie, ale przyjemne, aksamitne, na przód w aromacie i w smaku wysuwa się czereśnia, skontrowana ostrzejszymi nutami. Świetne wino do grilla, zdecydowanie warte też polecenia na wyjątkową okazję.

8ocena
14.07.2018

Bardzo męskie wino. Ciężkie, chropowate, pieprzne, twarde, z dość mocną kwasowością. To nie jest lekkie i przyjemne winko, to wino do naprawdę męskiej gry. Ja osobiście polecam, ale i ostrzegam.