Wino La Linda High Vines Sauvignon Blanc 603515

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino La Linda High Vines Sauvignon Blanc w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino La Linda High Vines Sauvignon Blanc 603515

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
64.99 zł

podstawowa

161 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis La Linda High Vines Sauvignon Blanc

La Linda High Vines Sauvignon Blanc to wyjątkowe białe wino z Argentyny o jasnej, żółto-zielonkawej barwie. To wytrawne wino pełne jest kwiatowych aromatów, akcentów białych owoców oraz wyczuwalnych nut grejpfruta. Wino jest niezwykle rześkie i orzeźwiające, z wyjątkową, charakterystyczną dla szczepu Sauvignon Blanc kwasowością. La Linda High Vines Sauvignon Blanc pełne jest akcentów trawy cytrynowej i ziół (pokrzywa z miętą), skórki cytrynowej oraz białych kwiatów. Owoce do tego wytrawnego wina są ręcznie zbierane oraz pochodzą z wysoko położonych winnic, aby winogrona dojrzewały dłużej i mogły w pełni wykształcić swoje walory.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Bodegas Luigi Bosca producent

Charakterystyka La Linda High Vines Sauvignon Blanc

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: La Linda High Vines Sauvignon Blanc

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.