Książka "Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly." 604051

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Książka "Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly." w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Książka "Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly." 604051

, zakrętka
Kategoria
49.90 zł

podstawowa

36 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Książka "Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly."

Książka, która powstała na bazie strony internetowej dla debiutantów i koneserów wina "Winefolly.com". Pomysłodawcy serwisu - Madeline Puckette i Justin Hammack, postanowili, by wszystkie informacje przenieść na papier i w ten sposób powstało małe kompendium wiedzy: "Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly." Przejrzyste grafiki i wizualizacje sprawiają, że nauka to sama przyjemność. Niekiedy ciężkie w zrozumieniu winne tematy, są wytłumaczone w prosty i humorystyczny sposób. Ta książka to świetny pomysł na prezent jak i źródło wiedzy dla początkujących czy znawców.

Dream Books producent

Oceny użytkowników o: Książka "Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly."

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
10ocena
15.07.2022

Świetna książka, z której korzystam cały czas. Przyda się osobom które zaczynaja swoją przygodę z winem jak i tym którzy zarówno chcą odświeżyć sobie swoją wiedzę. Dużo ilustracji, grafik, wyjaśnień. Całkiem na plus, bez zastrzeżeń

9ocena
10.03.2021

Świetna książka dla osób które zaczynają swoją przygodę z winem ale i nie tylko. Dobrze jest otworzyć ją razem z winem i sprawdzać swoje doznania z tym co jest napisane w książce.