Książka "Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly." 604051

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Książka "Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly." w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Książka "Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly." 604051

, zakrętka
Kategoria
49.90 zł

podstawowa

36 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Książka "Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly."

Książka, która powstała na bazie strony internetowej dla debiutantów i koneserów wina "Winefolly.com". Pomysłodawcy serwisu - Madeline Puckette i Justin Hammack, postanowili, by wszystkie informacje przenieść na papier i w ten sposób powstało małe kompendium wiedzy: "Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly." Przejrzyste grafiki i wizualizacje sprawiają, że nauka to sama przyjemność. Niekiedy ciężkie w zrozumieniu winne tematy, są wytłumaczone w prosty i humorystyczny sposób. Ta książka to świetny pomysł na prezent jak i źródło wiedzy dla początkujących czy znawców.

Dream Books producent

Oceny użytkowników o: Książka "Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly."

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
15.07.2022
Opinia zweryfikowana

Świetna książka, z której korzystam cały czas. Przyda się osobom które zaczynaja swoją przygodę z winem jak i tym którzy zarówno chcą odświeżyć sobie swoją wiedzę. Dużo ilustracji, grafik, wyjaśnień. Całkiem na plus, bez zastrzeżeń

9ocena
(Doradca Klienta) 10.03.2021
Opinia zweryfikowana

Świetna książka dla osób które zaczynają swoją przygodę z winem ale i nie tylko. Dobrze jest otworzyć ją razem z winem i sprawdzać swoje doznania z tym co jest napisane w książce.