Wino Kim Crawford Small Parcels Spitfire Sauvignon Blanc 2022 604257

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Kim Crawford Small Parcels Spitfire Sauvignon Blanc 2022 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2022.

Wino Kim Crawford Small Parcels Spitfire Sauvignon Blanc 2022 604257

Białe, Wytrawne 2022 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
189.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
526 sprzedanych butelek
9.40 średnia ocen: 5 głosów

Opis Kim Crawford Small Parcels Spitfire Sauvignon Blanc

Kim Crawford Small Parcels Spitfire to wspaniały nowozelandzki Sauvignon Blanc, charakteryzujący się jasnożółtym kolorem. W nosie wyczuwalny silny aromat marakui, grejpfruta, limonki, anansa, brzoskwini, nut kwiatowych i tropikalnych. Na podniebieniu odnajdziemy dobrze zbalansowaną kwasowość, delikatną kremowość, nutę mandarynki, limonki, jabłek, agrestu, ziół oraz owoce tropikalne i minerały. Doskonale komponuje się ze skorupiami, owocami morza, jagnięciną lub lekką sałatką ze szpinakiem i kozim serem.

10°C TEMP. PODANIA
Młode wiek
Kim Crawford Wines producent

Charakterystyka Kim Crawford Small Parcels Spitfire Sauvignon Blanc

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Kim Crawford Small Parcels Spitfire Sauvignon Blanc

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
29.08.2022
Opinia zweryfikowana

klasyczny przdstawiciel gatunku, swietny smak, mocno cytrusowy zapach

9ocena
28.05.2022

Ależ to wino bucha owocem, aromaty wręcz wylewają się z kieliszka, jakby ktoś wycisnął miąższ z marakui i przelał do kieliszka, dodatkowo dochodzą aromaty skórki z pomarańczy i cytrusy, wino jest wręcz kremowe. Dobra kwasowość, wino idealne na lato do sałatek z kozim serem, szparagami.

10ocena
26.04.2022

Świetne wino! Dobrze zbudowane, wyraziste w smaku i zapachu. W nosie dużo delikatnych, jasnych owoców z przewagą miodowego melona. W ustach masa owoców tropikalnych- papaja, marakuja, mango, dla przełamania trochę cytrusów, agrestu. Idealne dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego z SB, taki wyższy poziom ;)