Wino Kim Crawford Small Parcels Spitfire Sauvignon Blanc 2022 604257

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Kim Crawford Small Parcels Spitfire Sauvignon Blanc 2022 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2022.

Wino Kim Crawford Small Parcels Spitfire Sauvignon Blanc 2022 604257

Białe, Wytrawne 2022 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
189.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
454 sprzedanych butelek
9.40 średnia ocen: 5 głosów

Opis Kim Crawford Small Parcels Spitfire Sauvignon Blanc

Kim Crawford Small Parcels Spitfire to wspaniały nowozelandzki Sauvignon Blanc, charakteryzujący się jasnożółtym kolorem. W nosie wyczuwalny silny aromat marakui, grejpfruta, limonki, anansa, brzoskwini, nut kwiatowych i tropikalnych. Na podniebieniu odnajdziemy dobrze zbalansowaną kwasowość, delikatną kremowość, nutę mandarynki, limonki, jabłek, agrestu, ziół oraz owoce tropikalne i minerały. Doskonale komponuje się ze skorupiami, owocami morza, jagnięciną lub lekką sałatką ze szpinakiem i kozim serem.

10°C TEMP. PODANIA
Młode wiek
Kim Crawford Wines producent

Charakterystyka Kim Crawford Small Parcels Spitfire Sauvignon Blanc

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Kim Crawford Small Parcels Spitfire Sauvignon Blanc

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
29.08.2022

klasyczny przdstawiciel gatunku, swietny smak, mocno cytrusowy zapach

9ocena
28.05.2022

Ależ to wino bucha owocem, aromaty wręcz wylewają się z kieliszka, jakby ktoś wycisnął miąższ z marakui i przelał do kieliszka, dodatkowo dochodzą aromaty skórki z pomarańczy i cytrusy, wino jest wręcz kremowe. Dobra kwasowość, wino idealne na lato do sałatek z kozim serem, szparagami.

10ocena
26.04.2022

Świetne wino! Dobrze zbudowane, wyraziste w smaku i zapachu. W nosie dużo delikatnych, jasnych owoców z przewagą miodowego melona. W ustach masa owoców tropikalnych- papaja, marakuja, mango, dla przełamania trochę cytrusów, agrestu. Idealne dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego z SB, taki wyższy poziom ;)