Wino Kendermanns Organically Grown 2021 601140

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Kendermanns Organically Grown 2021 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2021.

Wino Kendermanns Organically Grown 2021 601140

Białe, Półsłodkie 2021 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
Rheinhessen Apelacja
59.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
1677 sprzedanych butelek
7.94 średnia ocen: 8 głosów
78 ocena sommeliera

Opis Kendermanns Organically Grown

Wino niemieckie pochodzące z regionu Rheinhessen. W smaku jest delikatne i zwiewne, z aromatem świeżego, zielonego jabłka i dojrzałej gruszki. Usta zaskakują gładkością i perlistością, z dużą intensywnością owoców. Na końcu ładnie wyciągnięta kwasowość.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Reh-Kenderman Gmbh Weinkellerei producent

Charakterystyka Kendermanns Organically Grown

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

opinia sommeliera

Nazwałbym to wino rewolucyjne. Nie znajdzie się szczepów z jakich produkuje się to wino. Jednak zasadniczą informacją jest to, ze wino produkowane jest z gron uprawianych ekologicznie. Nie używa się żadnych sztucznych nawozów, wykorzystuje się tylko i wyłącznie naturalne środki. Wino zrobione na bardzo przyjemny styl, lekko półwytrawny z dobrze wyczuwalną świeżością jabłka, gruszek. W ustach wyczujemy delikatna perlistość i intensywne aromaty owoców. Wino zaskakuje swoją uniwersalność, pasuje zawsze, bez względu na to kiedy, gdzie i z kim chcielibyśmy je wypić. A pić je będziemy chcieli zawsze, wszędzie i ze wszystkimi.


Oceny użytkowników o: Kendermanns Organically Grown

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
6ocena
15.08.2022
Opinia zweryfikowana

Delikatne wino do deserów.

9ocena
27.04.2020
Opinia zweryfikowana

Nie jestem znawcą win, ale muszę przyznać, że to wino w pełni zaspokoiło moje oczekiwania. Łamie ciężkość wina wytrawnego lekką nutką słodyczy i rześkości, ale jednocześnie pozostawia ten wspaniały cierpki smak na języku.

8ocena
20.03.2017
Opinia zweryfikowana

Przyjemne białe wino, w sam raz na przywitanie wiosny ;) Nie gustuje w białych winach, ale to jest naprawdę przyjemne w odbiorze :-)

9ocena

Niesłychanie aksamitne. Ale pozostaje mocno na języku i w pamięci.

6.5ocena
27.02.2014

Przyjemne, lekkie, mocno owocowe i delikatnie słodkie. Całkiem smaczne, a w upalny dzień jak najbardziej wskazane.