Wino Ken Forrester Chenin Blanc Old Vines Reserve 0,70 l 603223

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Ken Forrester Chenin Blanc Old Vines Reserve 0,70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Ken Forrester Chenin Blanc Old Vines Reserve 0,70 l 603223

Białe, Wytrawne 2016 0,70 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
99,99 zł podstawowa
78 sprzedanych butelek
0,00 średnia ocen: 1 głosów
90 ocena sommeliera

opis wina

Ken Forrester Chenin Blanc Old Vines Reserve to wyjątkowe, białe wino z RPA. Jego niezwykłość widoczna jest od razu po kolorze - wino ma piękną, złotą, pełną barwę. W nosie urzeka aromatem melona z delikatnie pikantnym aromatem pieczonego jabłka. To wytrawne wino jest złożone, z doskonałą, lekką mineralnością oraz naturalną słodyczą miodu i karmelu. Wino jest pięknie ułożone, harmonijne, zrównoważone pomiędzy owocowością a delikatnymi smakami dębu i wanilii pochodzących od beczki. Owoce na to wino były ręcznie zbierane, starannie dobrane i pochodzą ze starych krzewów odmiany Chenin Blanc. To wino jest niezwykle eleganckie, bogate, pełne i dojrzałe.

10°C TEMP. PODANIA
Młode wiek
9 leżakowanie
Ken Forrester producent

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
19.01.2019

Bardzo ładne i pełne chenin blanc. z umiarem potraktowane dębowymi beczkami. Owocowy i lekko waniliowy nos, smak cytrusów i owoców podparty elegancka dębową wanilią i orzechowo-maślanymi akcentami. Zgodziłbym się z oceną eksperta Winezji: 9 z przodu!