Joseph Cartron Blackcurrant Cream - likier porzeczkowy 0.70 l 601108

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Joseph Cartron Blackcurrant Cream - likier porzeczkowy 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Joseph Cartron Blackcurrant Cream - likier porzeczkowy 0.70 l 601108

Likier Kategoria
99.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
2 sprzedanych butelek
7.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Joseph Cartron Blackcurrant Cream - likier porzeczkowy

Burgundzki likier Creme de Cassis produkowany z czarnej porzeczki. Często wykorzystywany w codziennych, jak również innowacyjnych koktajlach. Przechodzi proces destylacji trwający od 7 do 10 tygodni.

Zachwyca łagodnym aromatem czarnej porzeczki i owoców leśnych. Na podniebieniu wyrazisty i ekspresyjny, a przy tym łagodny i słodki. Wspaniale łączy się z winami musującymi, a także białymi winami o wytrawnym charakterze.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
Joseph Cartron producent

Charakterystyka Joseph Cartron Blackcurrant Cream - likier porzeczkowy

Słodkie jak miód smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Joseph Cartron Blackcurrant Cream - likier porzeczkowy

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
12.09.2022

Delikatny jak na likier porzeczkowy i bardzo wyważony. W koktajlu dołożył słodko-owocowej nuty, ale nie zdominował i nie nie przykrył innych smaków. Zdecydowanie pozytywnie zaskoczył udowadniając, że likiery owocowe to nie syropowe ulepki, ale produkt z głębią. Jako składnik koktajli i drinków zagości na dłużej!