Wino Johnny Q Chardonnay 600946

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Johnny Q Chardonnay w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Johnny Q Chardonnay 600946

Białe, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
29.99 zł

podstawowa

209 sprzedanych butelek
7.83 średnia ocen: 6 głosów
83 ocena sommeliera

Opis Johnny Q Chardonnay

Dobry przykład bezpretensjonalnego wina australijskiego na każdą okazję. Producent twierdzi, że życia nie warto traktować zbyt poważnie. Nos jest intensywny i świeży, a w ustach typowy szczep Chardonnay - słodki melon w towarzystwie brzoskiń. Całość zaokrąglona dzięki dojrzewaniu w dębowych beczkach.

12°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
nie leżakowanie
Quarisa producent

Charakterystyka Johnny Q Chardonnay

Delikatnie smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Johnny Q Chardonnay

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
27.04.2016

Dobre, białe Chardonnay z Australii. Delikatne, z bardzo niską kwasowością. Przypadnie do gustu osobom, które lubią odrobinę słodyczy zrównoważonych win

24.02.2016

Jest to jedno z moich ulubionych win. Delikatne, lekko owocowe, bez wyczuwalnej kwasowości. Idealnie się nadaje na ciepłe letnie wieczory. Można brać w ciemno.

30.01.2016

Bardzo przyzwoite wino . Polecam naprawdę warto!!!

8ocena

Taka mocna, zdecydowana propozycja smakowa. Wyrazista. Wyrazista i mocna 8-ka.

8ocena
09.11.2013

Pyszne :) Nawet nie zauważyłam jak skończyłam butelkę :) Piłam z prawdziwą przyjemnością, nie doszukiwałam się aromatów itd. Po prostu delektowałam się smakiem, bo do tego to wino nadaje się najbardziej. Polecam!

17.06.2012

Jeśli musiałabym określić to wino trzema słowami, powiedziałabym: wytworność, finezja i elegancja. To wino nie uderza w nos perfumerią, nie wybucha w ustach owocowym sadem. Jest zrównoważone. Wyciszone. Ale nie zawsze trzeba pchać się do pierwszego rzędu i głośno pokrzykiwać. Czasem Ci, którzy nic nie mówią, mają najwięcej do powiedzenia.

10.06.2012

Nieco kwaskowate, zyskuje w połączenu z jedzeniem. Ot takie wino do stołu.

10.06.2012

mało wyraziste, takie nijakie, bez charakteru

Tylko żeśmy otworzyli butelkę, a tu Lewandowski strzelił Grekom gola. Zapach nie powala, smak też początkowo gości nie zachwycał. Piliśmy je razem z chilijskim Sauvignon blanc. Tamten - rześki i owocowy. Te zaś Chardonay, grzeczne, cichutkie i spokojne. Niczym nieśmiałe dziecko. Nie biega, nie podskakuje, nie zwraca na siebie uwagi. Ale z bagietką i sałatką Caprese bardzo sympatycznie się komponowało. No i nie oszukujmy się, jeśli po otwarciu tego wina Polacy strzelać będą gola - powinno być na wyposażeniu każdego kibica. Jak słusznie zauważył Bożydar, zakrętka bardzo ułatwia obsługę.

To jest pyszne! Bez zbędnej kwasowości, subtelne, przy dokładniejszym smakowaniu poczujesz nawet lekkie musowanie. Przy każdym kontakcie wywołuje uśmiech na twarzy. I odkręcane. A więc proste w obsłudze i idealne na wypad na majówkę. Na mojej liście białych skok na pierwsze miejsce.