Wino Hugel Gewürztraminer Jubilee Alsace A.O.C. 600417

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Hugel Gewürztraminer Jubilee Alsace A.O.C. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Hugel Gewürztraminer Jubilee Alsace A.O.C. 600417

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
AOC Alsace Apelacja
178.00 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
9.25 średnia ocen: 2 głosów
92 ocena sommeliera

Opis Hugel Gewürztraminer Jubilee Alsace A.O.C.

Gewurztraminer w jednym z najlepszych wydań na świecie. Oczywiście z Alzacji, oczywiście od jednego z najlepszych producentów - Hugel. Jubilee cudownie zachwyca aromate waniliowym, dymnym z wyraźnymi przyprawami indyjskimi. Na drugim planie, ale dobrze wyczuwalne owoce liczi, mango i świeżo wypieczone bezy. Tło z delikatnymi nutami maślanymi. Na podniebieniu tego fantastynczego wina francuskiego uderza zbalansowana kwasowość, ciągnąca się aż do długiej końcówki. Wspaniałe.

10°C TEMP. PODANIA
Młode wiek
Nie leżakowanie
Hugel&Fils S.A. producent

Charakterystyka Hugel Gewürztraminer Jubilee Alsace A.O.C.

Delikatnie smak
Owoce i minerały aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Wino dla miłosników kuchni orientalnej i ostrych serów. Perfumowy, intensywny bukiet, z hiper wyraźnymi aromatami leche, anyzku i olejku różanego, tak typowymi dla szczepu, zanurzonymi w gęstym, esencjonalnym ciele, bez trudu pozwola mu przebić się przez najmocniejsze przyprawy i smaki potraw. Ale sam w sobie też może służyć za jedno i drugie...


Oceny użytkowników o: Hugel Gewürztraminer Jubilee Alsace A.O.C.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.