Wino Graham's Natura Reserve Port 0.75 l 604094

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Graham's Natura Reserve Port 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Graham's Natura Reserve Port 0.75 l 604094

Wzmacniane Kategoria
Porto Apelacja
119.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
204 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 4 głosów

Opis Graham's Natura Reserve Port

Dzięki ciemnoczerwonej barwie, wino Graham's Natura Reserve Port odzwierciedla styl swojego producenta. Charakteryzuje się ekologiczną uprawą winogron, co ostatecznie wpływa na aromatyczność wina. W smaku odnajdziemy świeży, kwiatowy, elegancki, pełen treści i owocowy aromat. Wyczuwalna również nuta czekolady, która pozostawia na podniebieniu długi posmak. Polecamy serwować po każdym posiłku, w szczególności w towarzystwie orzechowych deserów, czekolady i wybranych serów. Przed degustacją butelkę należy przechowywać w ciemnym miejscu, o stałej temperaturze, najlepiej pomiędzy 12ºC a 15ºC.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Symington Family Estates producent

Charakterystyka Graham's Natura Reserve Port

Słodkie jak miód smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Graham's Natura Reserve Port

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
08.09.2023
Opinia zweryfikowana

Dość dobre porto ale ciut za słodkie.

9ocena
09.06.2021
Opinia zweryfikowana

Klasyczne, niebiańskie porto, zaskakująca bardzo rześkie i świeże, smaczniejsze od Fine Ruby Port, ale nie tak wyrafinowane i nie z taką klasą jak Late Bottled Vintage Port i Six Grapes Reserve Port.

8ocena
05.06.2021

Najlepsze porto w tej cenie! Bardzo przyjemne na podniebieniu.

10ocena
12.02.2021
Opinia zweryfikowana

Przyjemnie słodkie wino, z delikatnymi nutami suszonych owoców, z wyraźnie wyczuwalnymi rodzynkami. Ma łagodny aromat i długo utrzymuje się na języku.