Nowość
Wino Graham's Blend No12 Ruby Porto 605008

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Graham's Blend No12 Ruby Porto w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Graham's Blend No12 Ruby Porto 605008

Czerwone, Półwytrawne 0.75 L korek
Wzmacniane Kategoria
129.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
34 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Graham's Blend No12 Ruby Porto

Unikatowy i nowatorski Blend No12 to specjalna propozycja Porto od znanego producenta z portugalskiego Douro – uznanego Graham’sa. Wino to zostało przygotowane z myślą o wszystkich – fanach klasycznego Porto Ruby, osób które dopiero zaczynają przygodę z Porto, a także dla tych, którzy uwielbiają kreatywne zabawy z miksowaniem składników w wyjątkowych koktajlach. Dominującą odmianą winorośli w tym winie jest Touriga Nacional. Wino trafia zaraz po procesie fermentacji do butelek, a następnie do konsumentów – tak aby zachowało swoją naturalną świeżość i rześki charakter.

Blend No12 jest lekki i niezwykle aromatyczny, urzekający niezwykłą owocowością i esencjonalnym smakiem. Ten wyjątkowy kupaż powstały z myślą o koktajlach uwielbia towarzystwo owoców i dodatku wina musującego. Ulubione bąbelki, kilka truskawek i plasterek pomarańczy to towarzystwo doborowe dla tego Porto.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Gordon Graham & Co producent

Charakterystyka Graham's Blend No12 Ruby Porto

Słodkie jak miód smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Graham's Blend No12 Ruby Porto

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
16.05.2023
Opinia zweryfikowana

Ale to ciekawy eksperyment. Pewnie fani typowego Porto będą marudzić i doszukiwać się dziury w całym ale mnie urzekło i smakowało. Gościom też. Jestem za takimi pomysłami!