Szampan Gosset Celebris Vintage 2007 Extra Brut 0.75 l 603732

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Szampan Gosset Celebris Vintage 2007 Extra Brut 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Szampan Gosset Celebris Vintage 2007 Extra Brut 0.75 l 603732

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Musujące Kategoria
AOC Champagne Apelacja
999.00 zł

podstawowa

4 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Gosset Celebris Vintage 2007 Extra Brut

Gosset Celebris Vintage 2008 Extra Brut to wyjątkowy szampan rocznikowy, charakteryzujący się złotą barwą z zielonymi refleksami oraz trwałymi, delikatnymi bąbelkami. Nos jest bogaty i złożony, pełen aromatów brzoskwini, nektarynki, pomarańczy, cytryny, gruszki, jabłka, moreli i miodu. Na podniebieniu wino zbalansowane, rześkie i świeże, z wyczuwalną nutą zielonego jabłka, gruszki, brzoskwini i cytryny. Finisz długi i elegancki, z posmakiem wanilii.

5-8°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
CHAMPAGNE GOSSET producent

Charakterystyka Gosset Celebris Vintage 2007 Extra Brut

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Gosset Celebris Vintage 2007 Extra Brut

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
01.03.2022

Wszyscy byliśmy pozytywnie zaskoczeni bo na degustacji w ciemno wypadł bardzo dobrze. Intensywne aromaty chałki drożdżowej i pieczonego jabłka oraz wysoka wytrawność nadają ogromny charakter tej butelce. Niemniej jednak, nie jest o wino dla każdego. Przeciętny odbiorca szampana może czuć się przytłoczony jego intensywnością. Dla nas - totalny kocur.