Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Gaja Ca'Marcanda Magari Toscana I.G.T. 2008 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2008.
Wino Magari pochodzi z posiadłości Ca'Marcanda, położonej w słynnym toskańskim regionie Bolgheri. Niezwykle złożone, pełne klasy i elegancji o głębokiej purpurowej barwie i różnorodnych aromatach owoców, wanilii i przypraw. Mieszanka 50% merlot, 25% cabernet sauvignon i 25% cabernet franc. W smaku akcenty dębu i ziół, soczysta, owocowa końcówka. Bardzo bogate, a zarazem finezyjne. Gotowe do picia, ale uzyska nowe walory, po dalszych kilku latach dojrzewania w butelce.
Ciasteczka są jak dobre wino - sprawiają przyjemność. Ta strona musi korzystać z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.