Wino Fiore Juicy Peach 604682

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Fiore Juicy Peach w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Fiore Juicy Peach 604682

Białe, Słodkie 0.75 L korek
Musujące Kategoria
15.49 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
228 sprzedanych butelek
7.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Fiore Juicy Peach

Fiore Juicy Peach to delikatne wino musujące z brzoskwiniami, które łączy w sobie subtelne smaki owoców z orzeźwiającymi bąbelkami i słodkimi akcentami. Idealnie wyważony balans pomiędzy rześkimi brzoskwiniami, a soczystą strukturą wina sprawiają, iż to idealny wybór na gorące letnie dni.

Fiore Juicy Peach to idealny kompan na ciepłe dni jako aperitiv, ale także wyjątkowo dobre wino do owocowych deserów i ciast. Musujący i niezobowiązujący charkater pozwala także na wznoszenie toastów w mniejszych i większych chwilach celebracji.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Fiore Juicy Peach

Milutko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Fiore Juicy Peach

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
15.09.2023
Opinia zweryfikowana

Idealne wino na babskie spotkania

7ocena
(Doradca Klienta) 19.05.2022

Nie ma co się rozpisywać. Słodka, brzoskwiniowa propozycja dla osób lubiących właśnie takie smaki. Dodam tylko że lekkie bąbelki ciekawie orzeźwiają ten trunek. Na letnie spotkania ze znajomi jak najbardziej.