Wino Finca El Carril 116 Blanco 0.75 l 601821

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Finca El Carril 116 Blanco 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Finca El Carril 116 Blanco 0.75 l 601821

Białe, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
29.99 zł

podstawowa

40 sprzedanych butelek
7.25 średnia ocen: 2 głosów
80 ocena sommeliera

Opis Finca El Carril 116 Blanco

Hiszpańskie, wytrawne wino o jasnożółtej barwie z zielonymi akcentami. W aromacie to białe wino jest bardzo świeże, z wyczuwalnymi nutami zielonego jabłka, białych owoców oraz kopru. Na podniebieniu wino jest mocno owocowe, z delikatnie zarysowaną kwasowością oraz cytrusowymi akcentami. Wino zostało wyprodukowane w winnicy znanego piłkarza Andresa Iniesty.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
Bodega Iniesta producent

Charakterystyka Finca El Carril 116 Blanco

Rześko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Finca El Carril 116 Blanco

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
03.10.2016

Mamy wino o słomkowej barwie z zielonymi akcentami. Aromaty bardzo chętnie współpracują z nosem. Jest skórka limonki, mirabelka, a także grejpfrut oraz jabłko. Aż się chce wąchać tę lekkość! Usta lekko orzeźwiające, ze znaczną, ale bardzo przyjemną kwasowością. Zaintrygowała mnie nutka słomy. Fajna! Tak samo spodobała mi się lekka goryczka na finiszu. Lekkie i świeże wino do picia samego w sobie. Chcąc podać je do jakiegoś dania, zdecydowanie poleciłbym ryby w niezbyt tłustych sosach, owoce morze i sałatki