Wino Felix Solis Conquesta Cabernet Sauvignon Vino Tinto 604043

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Felix Solis Conquesta Cabernet Sauvignon Vino Tinto w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2020.

Wino Felix Solis Conquesta Cabernet Sauvignon Vino Tinto 604043

Czerwone, Wytrawne 2020 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
29.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
472 sprzedanych butelek
7.17 średnia ocen: 6 głosów

Opis Felix Solis Conquesta Cabernet Sauvignon Vino Tinto

Czerwone wino stołowe wytrawne z regionu Castilla-La Mancha, produkowane ze szczepu Cabernet Sauvignon. W nozdrzach ujawnia aromaty czerwonych i ciemnych owoców, na finiszu pozostawiając delikatne refleksy zielonego pieprzu. Na podniebieniu wyraźna struktura z odrobiną garbników i długim, eleganckim finiszem doskonale uzupełnią dania na bazie wieprzowiny lub potrawy z grilla.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
Felix Solis Avantis S.A. producent

Charakterystyka Felix Solis Conquesta Cabernet Sauvignon Vino Tinto

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Felix Solis Conquesta Cabernet Sauvignon Vino Tinto

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
7ocena
31.10.2022

Bardzo dobre wino stołowe/wino domu. W tej cenie otrzymujemy neutralnego gracza do obiadu. Nie jest cierpkie, ale i nie jest kwaśne. Polecam.

7ocena
22.06.2022

Dobre wino w tej półce cenowej, zdecydowanie polecam jako stołowe wino do obiadu, w tej roli sprawdza się idealnie. Solo może trochę rozczarować, mimo to smakowało

7ocena
06.04.2022

Generalnie na prawdę dobra budżetowa opcja, dużo lepsza niż np, Carlo rossi lub inny marketowiec, nie uświadczymy tu wielkiej złożoności ale jak na wino stołowe jest na prawdę ok

7ocena
03.03.2022

Bardzo ciekawe wino, duża zaskoczenie in plus, nie jest winiarskim mistrzostwem świata, ale jak na wino za 20 PLN super :) Takie przyjemne wino domu.

8ocena
16.12.2021

Mega pozytywne zaskoczenie. Wyjątkowy aromat rzekapu / prażonego słonecznika. Wyczuwalny też na języku. Jak na wino za 20zl - mega. Spróbuj. Warto.