Wino Esprit De Pavie Bordeaux 601179

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Esprit De Pavie Bordeaux w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Esprit De Pavie Bordeaux 601179

Spokojne Kategoria
AOC Bordeaux Apelacja
69.99 zł

podstawowa

34 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów
88 ocena sommeliera

Opis Esprit De Pavie Bordeaux

Esprit de Pavie to klasyczne Bordeaux, będące kupażem Merlot, Cabernet Sauvignon oraz Cabernet Franc. Barwa o średniej intensywności, rubinowo-czerwona. Nos pełny subtelności, kawa i tytoń złamane są śliwkami i czarnymi porzeczkami. Taniny w ustach są gładkie, całość dobrze zrównoważona i soczyście owocowym finiszem.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 leżakowanie
Vins Et Vignobles Dourthe producent

Charakterystyka Esprit De Pavie Bordeaux

Rześko smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Esprit De Pavie Bordeaux

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
17.10.2015
Opinia zweryfikowana

Nie dziwi mnie wysoka ocena eksperta, ponieważ to wino jest naprawdę bardzo dobre i bardzo eleganckie. Jak dla mnie trochę zbyt duża kwasowość, ale to oczywiście subiektywna ocena, bo ja wolę bardziej "nasłonecznione" wina. Ale absolutnie chylę czoła, bo to niezwykle zacny trunek.