Wino Ella Valley Merlot Judean Hills 601195

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Ella Valley Merlot Judean Hills w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Ella Valley Merlot Judean Hills 601195

Spokojne Kategoria
99.99 zł

podstawowa

145 sprzedanych butelek
8.75 średnia ocen: 2 głosów
88 ocena sommeliera

Opis Ella Valley Merlot Judean Hills

Na Merlota zawsze znajdzie się ochota. Zwłaszcza jeśli jego zapach obiecuje tak niesamowite wrażenia smakowe. W ustach pojawiają się jeżyny, maliny, śliwki, pieprz i przyjemny akcent czekolady. Ale wino pozostawia również kilka intrygujących niedopowiedzeń, co sprawia, ze jeszcze bardziej kusi.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 leżakowanie
Ella Valley producent

Charakterystyka Ella Valley Merlot Judean Hills

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Niby oczywista oczywistość, jednak rozmawiamy o jej porządnym wydaniu. Owszem - jest mnóstwo miękkich tanin, niezbyt wysoka kwasowość i słuszna doza alkoholu. Tak - smakuje konfiturami z wiśni i śliwki, i czuć dojrzewanie w małej, dębowej baryłce. Ale...efekt końcowy mówi o jakości winiarza i owoców. A przecież to jest najważniejsze...


Oceny użytkowników o: Ella Valley Merlot Judean Hills

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8.5ocena
10.12.2016

fantastyczny merlot z lekkim kupażem ,który tylko uwydatnia smak wina ,mocne 8,5 i gdyby nie cena(no cóż idisz strsznie zawyza ceny) była by 9 :-) zdecydowanie POLECAM

9ocena
06.11.2014

Jednak wino koszerne to zupełnie odrębna kategoria, gdyż jego jakość stoi na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo delikatny ale i złożony bukiet, ciemne owoce w połączeniu z przyprawami oraz skórą (a nawet i gorzką czekoladą). W smaku aksamitne, z wyczuwalną nutą wanilii, tytoniu, owoców i beczki. Bardzo długi finisz z miękkimi taninami. Wyśmienite! Na pewno jeden z lepszych merlotów jakie piłem w życiu i to z Izraela!