Wino Ella Valley Merlot Judean Hills 601195

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Ella Valley Merlot Judean Hills w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Ella Valley Merlot Judean Hills 601195

Spokojne Kategoria
99.99 zł

podstawowa

145 sprzedanych butelek
8.75 średnia ocen: 2 głosów
88 ocena sommeliera

Opis Ella Valley Merlot Judean Hills

Na Merlota zawsze znajdzie się ochota. Zwłaszcza jeśli jego zapach obiecuje tak niesamowite wrażenia smakowe. W ustach pojawiają się jeżyny, maliny, śliwki, pieprz i przyjemny akcent czekolady. Ale wino pozostawia również kilka intrygujących niedopowiedzeń, co sprawia, ze jeszcze bardziej kusi.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 leżakowanie
Ella Valley producent

Charakterystyka Ella Valley Merlot Judean Hills

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Niby oczywista oczywistość, jednak rozmawiamy o jej porządnym wydaniu. Owszem - jest mnóstwo miękkich tanin, niezbyt wysoka kwasowość i słuszna doza alkoholu. Tak - smakuje konfiturami z wiśni i śliwki, i czuć dojrzewanie w małej, dębowej baryłce. Ale...efekt końcowy mówi o jakości winiarza i owoców. A przecież to jest najważniejsze...


Oceny użytkowników o: Ella Valley Merlot Judean Hills

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8.5ocena
10.12.2016
Opinia zweryfikowana

fantastyczny merlot z lekkim kupażem ,który tylko uwydatnia smak wina ,mocne 8,5 i gdyby nie cena(no cóż idisz strsznie zawyza ceny) była by 9 :-) zdecydowanie POLECAM

9ocena
06.11.2014

Jednak wino koszerne to zupełnie odrębna kategoria, gdyż jego jakość stoi na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo delikatny ale i złożony bukiet, ciemne owoce w połączeniu z przyprawami oraz skórą (a nawet i gorzką czekoladą). W smaku aksamitne, z wyczuwalną nutą wanilii, tytoniu, owoców i beczki. Bardzo długi finisz z miękkimi taninami. Wyśmienite! Na pewno jeden z lepszych merlotów jakie piłem w życiu i to z Izraela!