Wino El Sol Espana Rose 604686

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino El Sol Espana Rose w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino El Sol Espana Rose 604686

Różowe, Półsłodkie 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
19.99 zł

podstawowa

332 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis El Sol Espana Rose

El Sol Espana Rose to orzeźwiające wino różowe charakteryzujące się piękną, malinową barwą i półsłodkim smakiem. Z kieliszka emanują aromaty malin i wiśni uzupełnianych na podniebieniu przez doskonały balans pomiędzy soczystą strukturą, nutami owoców, a słodkim finiszem z rześkimi akcentami. Niezastąpiony kompan podczas upalnych dni.

El Sol Espana Rose to także wyborny towarzysz podczas posiłku. Bardzo dobrze uzupełni talerze przekąsek, ciast czy deserów, a nie mniejszą rolę spełni jako aperitiv tuż przed daniem głównym. Uniwersalny charakter wina sprawia, iż będzie to także doskonały wybór na niezobowiązujące spotkania z przyjaciółmi i mniejsze, codzienne okazje.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka El Sol Espana Rose

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: El Sol Espana Rose

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.