Wino Ebony Vale Sparkling Alcohol Free 604292

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Ebony Vale Sparkling Alcohol Free w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Ebony Vale Sparkling Alcohol Free 604292

Białe, Słodkie 0.75 L zakrętka
Musujące Kategoria
35.99 zł

podstawowa

199 sprzedanych butelek
7.20 średnia ocen: 5 głosów

Opis Ebony Vale Sparkling Alcohol Free

Musujące wino bezalkoholowe Ebony Vale to doskonały przykład na to, jak staranną winifikacją i procesem dealkoholizacji otrzymać można produkt pełen elegancji i smaku. Dzięki starannym metodom redukowania alkoholu, tekstura i owocowy bukiet wina pozostaje niezmienny i esencjonalny. Wczesne zbiory i mała ilości cukru w gronie przekłada się na stosunkowo niski poziom alkoholu po fermentacji, a to skraca późniejszy czas dealkoholizacji i minimalizuje wpływ na efekt końcowy. W aromatach odnajdziemy bukiet pełen limonek i zielonego jabłka, na języku zaś przyjemna, wyważona kwasowość uzupełniona jest przez długi, delikatny finisz.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Reh-Kenderman Gmbh Weinkellerei producent

Charakterystyka Ebony Vale Sparkling Alcohol Free

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Ebony Vale Sparkling Alcohol Free

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
5ocena
25.04.2023
Opinia zweryfikowana

Wino za słodkie, mdłe

8ocena
09.12.2022
Opinia zweryfikowana

Wino lekkie, delikatne, o przyjemnych aromatach. Bardzo dobrze udaje prawdziwe wino.

7ocena
(Doradca Klienta) 02.06.2022

Patrząc na to, że jest to wino bezalkoholowe, naprawdę bardzo na plus. Całkiem słodkie z wyczuwalnym aromatem jabłka, cytryny i miodu. Coś pomiędzy winem a sokiem z białych winogron.