Wino Ebenezer Shiraz Barossa Valley 600761

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Ebenezer Shiraz Barossa Valley w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Ebenezer Shiraz Barossa Valley 600761

Czerwone, Wytrawne 0.75 L
Szczep
Spokojne Kategoria
159.00 zł

podstawowa

10 sprzedanych butelek
9.25 średnia ocen: 2 głosów
88 ocena sommeliera

Opis Ebenezer Shiraz Barossa Valley

Wytrawne, dobrze zbudowane wino o głębokiej karmazynowo-krwistej czerwonej barwie, z odcieniami ziemistości, przypraw, śliwek, czekolady i kawy z dobrze zintegrowanym dębem. W ustach wino prezentuje się intensywnie i elegancko. Długi finisz z posmakiem bogactwa owoców i drewna. Rocznik 2005 na swoim koncie ma 90/100 pkt. Wine Spectator, a także dla rocznika 2006 przyznano 95 pkt. - James Halliday Australian Wine Companion, 4.5 Stars Winestate Magazin

16°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
18 leżakowanie
Constellation Europe Limited producent

Charakterystyka Ebenezer Shiraz Barossa Valley

Delikatnie smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Ebenezer Shiraz Barossa Valley

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8.5ocena
29.05.2011
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobre wino. Mocno wytrawne i strasznie bogate w zapachy oraz posmaki. Ja doszukałem się toffi i wanilii, ale znajomy upierał się, że gdzieś w głębi jest też kawa.