Wino Drouhin Saint-Veran A.O.C. 600103

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Drouhin Saint-Veran A.O.C. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Drouhin Saint-Veran A.O.C. 600103

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
AOC Saint Veran Apelacja
79.99 zł

podstawowa

58 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów
84 ocena sommeliera

Opis Drouhin Saint-Veran A.O.C.

Białe wino burgundzkie, pochodzące z mało znanej apelacji Saint-Veran. Zawsze produkowane ze szczepu Chardonnay. Dobrej klasy wino, w którym wyczujemy bogactwo aromatów, dojrzałe jabłka i owoce cytrusowe, wszystko subtelnie przełamane jest w mineralnością i kwiatami w końcówce. Francuskie wino do powolnego popijania, idealne po ciężkim dniu pracy. Dobrze schłodzone przyniesie orzeźwienie i dostarczy rozrywki intelektualnej w związku z tajemnicą zamkniętą pod korkiem.

11-13°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
JOSEPH DROUHIN producent

Charakterystyka Drouhin Saint-Veran A.O.C.

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

opinia sommeliera

Kolejny raz południowa Burgundia, razem z Monsieur Drouhin, pokazuje klase i potencjał tej części regionu i Chardonnay. Wino powabne, delikatnie aromatyczne, czyste niczym kryształ, a jednocześnie treściwe i bezceremonialnie informujące o oryginale. Zaspokoi wiele gustów.


Oceny użytkowników o: Drouhin Saint-Veran A.O.C.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
30.10.2018
Opinia zweryfikowana

Klasyka białego Burgunda w średniej klasie cenowej. Warte grzechu - do wypicia we dwoje itd...