Nowość
Wino Domaine de Cassagnau Pinot Noir Pays d'Oc 604951

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Domaine de Cassagnau Pinot Noir Pays d'Oc w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Domaine de Cassagnau Pinot Noir Pays d'Oc 604951

Czerwone, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
43.99 zł

podstawowa

177 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Domaine de Cassagnau Pinot Noir Pays d'Oc

Francuskie czerwone wino wytrawne producenta Domaine Cassagnau. Wytwarzane w południowej części kraju, na skraju Morza Śródziemnego i granicy z Hiszpanią w regionie Langewocja. Lekkie wino w całości produkowane ze szczepu Pinot Noir, z zawartością alkoholu na poziomie 12,5%.

Wino o dojrzałym, wiśniowym kolorze. W nosie wyczuć możemy cały bukiet czerwonych owoców. Przede wszystkim aromaty czerwonej porzeczki, wiśni, malin czy truskawek. W ustach jest świeże, lekkie i przyjemne w piciu, z delikatnym posmakiem przypraw. Taniny nie są uciążliwe, a kwasowość jest bardzo dobrze wyważona.

Wino Domaine de Cassagnau Pinot Noir bardzo dobrze będzie się komponowało z wędlinami czy pasztetami. Będzie także dobrym połączeniem z rybami oraz serami, ale również sprawdzi się jako aperitif.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Domaine Cassagnau producent

Charakterystyka Domaine de Cassagnau Pinot Noir Pays d'Oc

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Domaine de Cassagnau Pinot Noir Pays d'Oc

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
22.08.2022
Opinia zweryfikowana

Dla mnie trochę gorzkawe i cierpkie, ale może ktoś takie właśnie lubi.