Nowość
Szampan De Saint Gall AOC Champagne Le Selection 0.75 l 605029

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Szampan De Saint Gall AOC Champagne Le Selection 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Szampan De Saint Gall AOC Champagne Le Selection 0.75 l 605029

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Musujące Kategoria
AOC Champagne Apelacja
249.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
62 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis De Saint Gall AOC Champagne Le Selection

Wyborny szampan – słynne wino musujące pochodzące z Szampanii, winiarskiego regionu Francji. Specjalna selekcja gron Chardonnay oraz Pinot Noir pochodzi z wyjątkowych parceli Cote des Blancs, Montagne de Reims oraz Vallee de la Marne, co zagwarantowało najwyższą jakość w kieliszku, jaki przyszło nam degustować.

To szampan o ponętnych złotych refleksach w kieliszku, z którego unosi się bukiet pełen białych kwiatów i delikatnych cytrusów. W ustach krągła i soczysta struktura, z bardzo długim i satysfakcjonującym finiszem. Le Selection w wykonaniu De Saint Gall wyróżnia niezwykłe balans i harmonia smaku.

To wino musujące idealnie sprawdzi się w niemal każdych okolicznościach – jego uniwersalny charakter pasuje zarówno do spotkań z przyjaciółmi, celebracji wyjątkowych chwil, jak i przy talerzu owoców morza.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Union Champagne producent

Charakterystyka De Saint Gall AOC Champagne Le Selection

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: De Saint Gall AOC Champagne Le Selection

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.