multiwine
Wino De Morgenzon Sauvignon Blanc 0,75 l 603219

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino De Morgenzon Sauvignon Blanc 0,75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino De Morgenzon Sauvignon Blanc 0,75 l 603219

Białe, Wytrawne 2018 0,75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
44,99 zł promocyjna
59,99 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
282 sprzedanych butelek
9,40 średnia ocen: 5 głosów
88 ocena sommeliera

opis wina

De Morgenzon Sauvignon Blanc przedstawia doskonale świeże, aromatyczne białe wytrawne wino. Barwa wina jest jasnozłota z zielonkawymi refleksami. W nosie wyczuwalny jest aromat marakui i cytrusów, ze świeżym akcentem pokrzywy i zielonych jabłek, kiwi i ananasa. Wino jest świeże i długie, piękna owocowość przeplata się z kamienistą mineralnością i naturalną, świeżą kwasowością.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
De Morgenzon producent

opinia sommeliera

Wspaniała kombinacja szablonu odmiany, klimatu i wysokich lotów sztuki winairskiej. Aromaty łaczące chłód ziół i owoce tropikalne, ciało balansujące pomiędzy dynamiką odmiany i treścią. Cudo!


Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
17.12.2019

Kompletne zaskoczenie nie miałem dużych oczekiwań w stosunku do tego wina, a tu kompletne zaskoczenie bardzo dobre ciekawe wino dla odmiany polecam

10ocena
06.10.2019

popieram przedmówców - kwintesencja Sauvignon Blanc, na poziomie najlepszych nowozelandzkich, dużo powyżej francuskich (mówimy oczywiście o zakresie cenowym do 150 zł)

Idealny miodowo-owocowego posmak. I jak gasi pragnienie w upalny wieczór. Wspaniałe!

10ocena
09.04.2018

Uwielbiam to wino! Sauvignon blanc w rewelacyjnej odsłonie, myślałam, że po Nowej Zelandii nic mnie nie urzeknie, jednak to wino ma wszystko, czego potrzeba! Jest świeżość, piękny aromat, mnóstwo owoców i charakterystyczne nuty pokrzywy, ananasa i ziół. Będę wracać wielokrotnie do tego wina, szczególnie w nadchodzące, ciepłe dni. Polecam!