Wino De Morgenzon Chardonnay 2021 603220

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino De Morgenzon Chardonnay 2021 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2021.

Wino De Morgenzon Chardonnay 2021 603220

Białe, Wytrawne 2021 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
69.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
964 sprzedanych butelek
8.40 średnia ocen: 10 głosów
87 ocena sommeliera

Opis De Morgenzon Chardonnay

De Morgenzon Chardonnay to świetnie rześkie, owocowe wino z naturalnymi nutami słodyczy. To wino odkrywa słodką wanilię i nuty migdałów w nosie z czystą, świeżą porcją tropikalnej świeżości. Delikatny posmak dębu towarzyszy cudownym nutom białej brzoskwini, moreli, grejpfruta i wanilii. To białe, wytrawne wino jest złożone, bogate, i eleganckie, zachowując uroczą świeżość i owocowość.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
8 leżakowanie
De Morgenzon producent

Charakterystyka De Morgenzon Chardonnay

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: De Morgenzon Chardonnay

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
Opinia zweryfikowana

totalne zaskoczenie: lekko, świeżo, wytrawnie, przyjemnie, nie za słodkie, nie za kwaśne - naprawdę spoko :)

8ocena
08.06.2023
Opinia zweryfikowana

Delikatne i orzeźwiające

9ocena
01.12.2022
Opinia zweryfikowana

Bardzo ciekawe wino z regionu RPA, podobnie jak cała seria DMZ zasługuje na uwagę. Godne polecenia dla wszystkich, którzy oczekują czegoś więcej niż tylko smaku białego, wytrawnego wina.

9ocena
14.05.2022

Jeszcze ani razu nie zawiodłem się na tym producencie, seria DMZ jest naprawde świetna, piłem już Chenin i S.B., teraz czas na chardonnay. Mamy tutaj dobry, dojrzały owoc, brzoskwinie, morele, mi gdzieś też się kołacze melon, wszystko to jest doprawione nienachalną beczką, mamy trochę migdałów i wanilii. Wszystko to jest spięte dobrą kwasowością. Dobry kompan do kurczaka w śmietanie.

9ocena
18.11.2021
Opinia zweryfikowana

Doskonale zrównoważone, pełne zarówno delikatnych akcentów owoców tropikalnych, jak również dojrzalszych nut wanilii i migdałów. Struktura wyrazista i jedwabna z długim, bardzo eleganckim finiszem. Z jednej strony ma w sobie to, co powinno mieć Chardonnay, a z drugiej oferuje też coś innego, odrywając się na chwilę od szablonu tego szczepu.

8ocena
14.02.2021
Opinia zweryfikowana

Nie ma raczej niczego czego można by mu zarzucić. Jedno z lepszych Chardonnay z jakimi miałem do czynienia

7ocena
12.12.2020
Opinia zweryfikowana

Dobre beczkowe chardonnay. Niczym nie zaskakuje ale też zdecydowanie nie rozczarowuje.

7ocena
10.09.2019
Opinia zweryfikowana

Po prostu Chardonnay. W zapachu i w smaku bardzo poprawne. Jeżeli szukasz wina, które Cię zachwyci, to być może warto jeszcze poszukać.

26.12.2018
Opinia zweryfikowana

Dla mnie duże zaskoczenie. Po chardonnay nie spodziewałam się, aż tyle rześkości. Wino solidnie kwasowe, może dobrze czyścić podniebienie; do miękkich i półtwardych serów jak znalazł. W smaku sporo grejpfruta, który na początku dominuje słodycz. Tą znajdziemy jednak na końcu. Warto skosztować.