Wino De Morgenzon Chardonnay 2021 603220

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino De Morgenzon Chardonnay 2021 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2021.

Wino De Morgenzon Chardonnay 2021 603220

Białe, Wytrawne 2021 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
69.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
897 sprzedanych butelek
8.14 średnia ocen: 7 głosów
87 ocena sommeliera

Opis De Morgenzon Chardonnay

De Morgenzon Chardonnay to świetnie rześkie, owocowe wino z naturalnymi nutami słodyczy. To wino odkrywa słodką wanilię i nuty migdałów w nosie z czystą, świeżą porcją tropikalnej świeżości. Delikatny posmak dębu towarzyszy cudownym nutom białej brzoskwini, moreli, grejpfruta i wanilii. To białe, wytrawne wino jest złożone, bogate, i eleganckie, zachowując uroczą świeżość i owocowość.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
8 leżakowanie
De Morgenzon producent

Charakterystyka De Morgenzon Chardonnay

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: De Morgenzon Chardonnay

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
01.12.2022

Bardzo ciekawe wino z regionu RPA, podobnie jak cała seria DMZ zasługuje na uwagę. Godne polecenia dla wszystkich, którzy oczekują czegoś więcej niż tylko smaku białego, wytrawnego wina.

9ocena
14.05.2022

Jeszcze ani razu nie zawiodłem się na tym producencie, seria DMZ jest naprawde świetna, piłem już Chenin i S.B., teraz czas na chardonnay. Mamy tutaj dobry, dojrzały owoc, brzoskwinie, morele, mi gdzieś też się kołacze melon, wszystko to jest doprawione nienachalną beczką, mamy trochę migdałów i wanilii. Wszystko to jest spięte dobrą kwasowością. Dobry kompan do kurczaka w śmietanie.

9ocena
18.11.2021

Doskonale zrównoważone, pełne zarówno delikatnych akcentów owoców tropikalnych, jak również dojrzalszych nut wanilii i migdałów. Struktura wyrazista i jedwabna z długim, bardzo eleganckim finiszem. Z jednej strony ma w sobie to, co powinno mieć Chardonnay, a z drugiej oferuje też coś innego, odrywając się na chwilę od szablonu tego szczepu.

8ocena
14.02.2021

Nie ma raczej niczego czego można by mu zarzucić. Jedno z lepszych Chardonnay z jakimi miałem do czynienia

7ocena
12.12.2020

Dobre beczkowe chardonnay. Niczym nie zaskakuje ale też zdecydowanie nie rozczarowuje.

7ocena
10.09.2019

Po prostu Chardonnay. W zapachu i w smaku bardzo poprawne. Jeżeli szukasz wina, które Cię zachwyci, to być może warto jeszcze poszukać.

26.12.2018

Dla mnie duże zaskoczenie. Po chardonnay nie spodziewałam się, aż tyle rześkości. Wino solidnie kwasowe, może dobrze czyścić podniebienie; do miękkich i półtwardych serów jak znalazł. W smaku sporo grejpfruta, który na początku dominuje słodycz. Tą znajdziemy jednak na końcu. Warto skosztować.