Cydr Lubelski Niefiltrowany 1,00 l 602326

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Cydr Lubelski Niefiltrowany 1,00 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Cydr Lubelski Niefiltrowany 1,00 l 602326

Białe, Półsłodkie 1,00 L zakrętka
Spokojne Kategoria
13,99 zł podstawowa
411 sprzedanych butelek
9,20 średnia ocen: 5 głosów

opis wina

To najwyższej jakości Cydr półsłodki, naturalnie mętny, o wyjątkowym smaku. Cydr niefiltrowany pełen jest delikatnie musujących bąbelków, które to powstają w wyniku naturalnej fermentacji świeżo tłoczonego soku z polskich jabłek. Poprzez utrzymanie niskiej temperatury podczas fermentacji, oraz pozostawienie naturalnego miąższu ten wyjątkowy Cydr zachował swój naturalny, owocowy aromat, a także najcenniejsze składniki owoców, w tym także antyutleniacze.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
leżakowanie
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka wina

Milutko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
11.08.2020

Jeden z ulubionych! Słodki, ale schłodzony jest idealny na upały i ciepłe dni. Często gości u mnie w domu, zawsze staram sie mieć zapas :-)

10ocena
19.09.2019

Bardzo dobra i przystępna cenowo propozycja. Cena w stosunku do jakości przewyższa oczekiwania. Cydr sam w sobie jest delikatny, smak jest naturalnie jabłkowy, a alkohol wręcz niewyczuwalny.

8ocena
24.06.2019

Dobra równowaga pomiędzy kwasowością i słodyczą. Prawdziwie jabłkowy smak. Świetna propozycja na ciepłe dni. Warta do wypróbowania przez osoby, które nie są przekonane do cydrów.

8ocena
18.06.2018

Podczas upałów przyjemnie chłodzi gardło, szczególnie polecam z kostkami lodu :) Czuć w nim naturalność i brak sztucznych słodzików..

02.06.2018

Cydr dobry, ale jak dla mnie efekt jego "naturalności" popsuty przez bąbelki (gazowanie). Przyjemnie się go natomiast piło po bardzo słodkim cydrze lodowym. Nadaje się na upały, do lekkiego chłodzenia. Tak jak przy innych cydrach lubelskich, alkoholu w ogóle w nim nie czuć (jedna osoba, która z nami go piła pytała mnie dwa razy, czy w tym jest alkohol i nie mogła uwierzyć, iż jest).

10ocena
29.06.2017

Cyd Niefiltrowany to w moim odczuciu najlepszy cydr z rodziny Lubelskich. Co więcej, pokuszę się nawet o stwierdzenie, że to jest najlepszy cydr, jaki miałam okazję pić! Niezbyt słodki, mocno orzeźwiający, jest wyjątkowo naturalny o pięknym, jabłkowym aromacie i smaku. Jest bardzo...zrównoważony, ale to jego ogromna zaleta! Mój numer 1! Polecam każdemu spróbować - moi znajomi od razu się w nim zauroczyli :)