Cydr Lubelski Niefiltrowany 602326

Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Cydr Lubelski Niefiltrowany 602326

Białe, Półsłodkie 2016 1,00 L zakrętka
Spokojne Kategoria
13,99 zł podstawowa
113 sprzedanych butelek
7 średnia ocen: 4 głosów

opis wina

To najwyższej jakości Cydr półsłodki, naturalnie mętny, o wyjątkowym smaku. Cydr niefiltrowany pełen jest delikatnie musujących bąbelków, które to powstają w wyniku naturalnej fermentacji świeżo tłoczonego soku z polskich jabłek. Poprzez utrzymanie niskiej temperatury podczas fermentacji, oraz pozostawienie naturalnego miąższu ten wyjątkowy Cydr zachował swój naturalny, owocowy aromat, a także najcenniejsze składniki owoców, w tym także antyutleniacze.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
leżakowanie
AMBRA S.A. producent

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena
18.06.2018

Podczas upałów przyjemnie chłodzi gardło, szczególnie polecam z kostkami lodu :) Czuć w nim naturalność i brak sztucznych słodzików..

02.06.2018

Cydr dobry, ale jak dla mnie efekt jego "naturalności" popsuty przez bąbelki (gazowanie). Przyjemnie się go natomiast piło po bardzo słodkim cydrze lodowym. Nadaje się na upały, do lekkiego chłodzenia. Tak jak przy innych cydrach lubelskich, alkoholu w ogóle w nim nie czuć (jedna osoba, która z nami go piła pytała mnie dwa razy, czy w tym jest alkohol i nie mogła uwierzyć, iż jest).

10ocena
23.11.2017

10ocena
29.06.2017

Cyd Niefiltrowany to w moim odczuciu najlepszy cydr z rodziny Lubelskich. Co więcej, pokuszę się nawet o stwierdzenie, że to jest najlepszy cydr, jaki miałam okazję pić! Niezbyt słodki, mocno orzeźwiający, jest wyjątkowo naturalny o pięknym, jabłkowym aromacie i smaku. Jest bardzo...zrównoważony, ale to jego ogromna zaleta! Mój numer 1! Polecam każdemu spróbować - moi znajomi od razu się w nim zauroczyli :)