Cydr Lubelski Miodowy Niefiltrowany 0,4L 604352

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Cydr Lubelski Miodowy Niefiltrowany 0,4L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Cydr Lubelski Miodowy Niefiltrowany 0,4L 604352

Białe, Słodkie 0.40 L zakrętka
Musujące- Frizzante Kategoria
5.99 zł

podstawowa

dostępność: Średnia
680 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 5 głosów

Opis Cydr Lubelski Miodowy Niefiltrowany 0,4L

Znany i lubiany Cydr Lubelski zachwycający swoją naturalną postacią, wytwarzany ze świeżo tłoczonego soku jabłkowego został wzbogacony naturalnym miodem wielokwiatowym. Pełnia aromatów i charakteru została uwypuklona dzięki metodzie produkcji pozbawionej filtrowania. Idealna harmonia pomiędzy orzeźwiającym cydrem i słodyczą miodu skutkuje napojem uniwersalnym i dojrzałym, doskonałym zarówno do degustacji solowych, jak i do towarzystwa deserów.

Zarówno owoce jak i cały proces produkcji wywodzą się z Lubelszczyzny. To region znan i poważany ze względu na bogactwo krajobrazowe i kulturowe. Co więcej, może pochwalić się również długimi tradycjami sadowniczymi, będąc jednocześnie drugim pod względem wielkości jabłkowym zagłębiem Polski. Zróżnicowana rzeźba terenu i doskonałe gleby skutkują niezwykłym smakiem jabłek, a w wyniku tego – również Cydru Lubelskiego.

Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Cydr Lubelski Miodowy Niefiltrowany 0,4L

Milutko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Cydr Lubelski Miodowy Niefiltrowany 0,4L

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
18.12.2023
Opinia zweryfikowana

Cydr Lubelski miodowy niefiltrowany - stała pozycja dla koneserów wszelakich cydrów. Bardzo fajny słodki miodowy smak . Pijany z lodem bardzo orzezwiający

8ocena
11.08.2023
Opinia zweryfikowana

Kolejny świetny cydr, zwłaszcza w tej cenie! Polecam

8ocena
07.05.2023

Spodziewałem się dużo większej słodyczy, schłodzony idealny na lipcowe wieczory ale mi dużo bardziej odpowiada cydr klasyczny, coś na odmianę warto spróbować

10ocena
20.05.2022
Opinia zweryfikowana

Bardzo lekki, orzeźwiający i niezwykle aromatyczny cydr. Dobrze schłodzony, doskonale ugasi pragnienie w upalny dzień.