Wino Cydr Lubelski Klasyczny 0,75 604969

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cydr Lubelski Klasyczny 0,75 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cydr Lubelski Klasyczny 0,75 604969

Białe, Słodkie 0.75 L zakrętka
Musujące- Frizzante Kategoria
11.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
2126 sprzedanych butelek
8.89 średnia ocen: 9 głosów

Opis Cydr Lubelski Klasyczny 0,75

Klasyczny i niepowtarzalny Cydr Lubelski czyli lekki napój alkoholowy powstający z jabłek metodą fermentacji świeżo tłoczonego soku. Orzeźwiający i soczysty, a przy tym słodki i pełen uniwersalnego smaku wprost idealnego do degustacji solowych, jak i do serwowania w towarzystwie posiłków. Co więcej, to także niezwykła inspiracja do letnich drinków!

Zarówno owoce jak i cały proces produkcji wywodzą się z Lubelszczyzny. To region znany i poważany ze względu na bogactwo krajobrazowe i kulturowe. Co więcej, może pochwalić się również długimi tradycjami sadowniczymi, będąc jednocześnie drugim pod względem wielkości jabłkowym zagłębiem Polski. Zróżnicowana rzeźba terenu i doskonałe gleby skutkują niezwykłym smakiem jabłek, a w wyniku tego – również Cydru Lubelskiego.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Cydr Lubelski Klasyczny 0,75

Milutko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Cydr Lubelski Klasyczny 0,75

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
09.09.2023
Opinia zweryfikowana

Idelany cydr na letnie wieczory i nie tylko . Najlepiej smakuje zimny z kruszonym lodem . Polecam kazdemu . tym bardziej produkt polski

8ocena
08.09.2023
Opinia zweryfikowana

Wino idealne na każdą porę roku lekkie ale z wyraźnym charakterem poprzez mocno wyczuwalny smak i zapach polskiego jabłka. Schłodzone latem czy podgrzane zimą po prostu zawsze na czasie. A lekkie bąbelki sprawiają, że można go uznać za taki fajny Polski szampan ;) Dla tych co nie przepadają za dużymi procentami to strzał w 10!

10ocena
25.07.2023
Opinia zweryfikowana

Klasyka, wg mnie najlepszy cydr. Idealny po schłodzeniu na upały, orzeźwiający. Idealny również na spotkania z bliskimi w czasie letnich wieczorów. Dla mnie cydr jest doskonałym zamiennikiem dla osób nie przepadających za piwem.

9ocena
06.05.2023

Bardzo dobry cydr, słodki lekko musujący idealnie wpasowuje się na ciepłe dni

8ocena
25.11.2022
Opinia zweryfikowana

Cydr Lubelski to klasyka, szlachetniejszy zamiennik piwa, bez goryczy a z kwasowością... idealny jako baza do drinków, solo też daje radę a schłodzony w lato daje orzeźwienie. Szkoda że wraz z wprowadzeniem butelki 750ml cena pozostała ta sama i w listopadzie 2022 roku można było jeszcze kupić 1l i 750ml w tej samej cenie więc co bystrzejsi wzięli hurtowe ilości. Co należy zaznaczyć smak się nie zmienił za to na plus zakrętka...stare łatwo sie deformowały i można było sobie łatwo rozciąć palec teraz wprowadzono większą zakrętkę co wpłynie pozytywnie nie krótkie bo krótkie użytkowanie butelki (zawsze można do nich zrobić sok). Polecam tą klasykę a administratorom chciałbym przekazać że czekam na butelki 750ml miodowego cydru.

9ocena
18.11.2022
Opinia zweryfikowana

Słodki cydr, w mojej ocenie jeden z lepszych na rynku

8ocena
25.09.2022
Opinia zweryfikowana

Klasyczny, bardzo dobrze zdobiony cydr, miłośnik tego trunku się nie zawiedzie, jeden z lepszych jakie piłem! Polecam, warto spróbować :)

9ocena
22.09.2022
Opinia zweryfikowana

Prawdziwy klasyczny jabłkowy cydr, jest bardzo dobry.