Nowość
Wino Cydr Lubelski Klasyczny 0,75 604969

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cydr Lubelski Klasyczny 0,75 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cydr Lubelski Klasyczny 0,75 604969

Białe, Słodkie 0.75 L zakrętka
Musujące- Frizzante Kategoria
11.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
511 sprzedanych butelek
8.60 średnia ocen: 5 głosów

Opis Cydr Lubelski Klasyczny 0,75

Klasyczny i niepowtarzalny Cydr Lubelski czyli lekki napój alkoholowy powstający z jabłek metodą fermentacji świeżo tłoczonego soku. Orzeźwiający i soczysty, a przy tym słodki i pełen uniwersalnego smaku wprost idealnego do degustacji solowych, jak i do serwowania w towarzystwie posiłków. Co więcej, to także niezwykła inspiracja do letnich drinków!

Zarówno owoce jak i cały proces produkcji wywodzą się z Lubelszczyzny. To region znany i poważany ze względu na bogactwo krajobrazowe i kulturowe. Co więcej, może pochwalić się również długimi tradycjami sadowniczymi, będąc jednocześnie drugim pod względem wielkości jabłkowym zagłębiem Polski. Zróżnicowana rzeźba terenu i doskonałe gleby skutkują niezwykłym smakiem jabłek, a w wyniku tego – również Cydru Lubelskiego.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Cydr Lubelski Klasyczny 0,75

Milutko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Cydr Lubelski Klasyczny 0,75

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena
25.11.2022

Cydr Lubelski to klasyka, szlachetniejszy zamiennik piwa, bez goryczy a z kwasowością... idealny jako baza do drinków, solo też daje radę a schłodzony w lato daje orzeźwienie. Szkoda że wraz z wprowadzeniem butelki 750ml cena pozostała ta sama i w listopadzie 2022 roku można było jeszcze kupić 1l i 750ml w tej samej cenie więc co bystrzejsi wzięli hurtowe ilości. Co należy zaznaczyć smak się nie zmienił za to na plus zakrętka...stare łatwo sie deformowały i można było sobie łatwo rozciąć palec teraz wprowadzono większą zakrętkę co wpłynie pozytywnie nie krótkie bo krótkie użytkowanie butelki (zawsze można do nich zrobić sok). Polecam tą klasykę a administratorom chciałbym przekazać że czekam na butelki 750ml miodowego cydru.

9ocena
18.11.2022

Słodki cydr, w mojej ocenie jeden z lepszych na rynku

8ocena
25.09.2022

Klasyczny, bardzo dobrze zdobiony cydr, miłośnik tego trunku się nie zawiedzie, jeden z lepszych jakie piłem! Polecam, warto spróbować :)

9ocena
22.09.2022

Prawdziwy klasyczny jabłkowy cydr, jest bardzo dobry.