Cydr Lubelski 1,00 l 601748

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Cydr Lubelski 1,00 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Cydr Lubelski 1,00 l 601748

Białe, Półsłodkie 1,00 L zakrętka
Spokojne Kategoria
8,99 zł podstawowa
995 sprzedanych butelek
9,50 średnia ocen: 4 głosów

opis wina

Bardzo świeży, przyjemny i orzeźwiający napój alkoholowy wyprodukowany technologią służącą do produkcji win musujących, dzięki czemu ma intensywnie owocowy, lekki i przyjemny smak. Wytworzony ze świeżo wyciśniętego soku jabłkowego, idealnie sprawdzi się na nadchodzące, coraz cieplejsze dni.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
leżakowanie
AMBRA S.A. producent

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
16.09.2017

Bardzo udany produkt, świetnie orzeźwia latem. Jest jak najbardziej równorzędną alternatywą do lekkich win musujących, od wielu z nich lepszy! Do spożycia w wielu kontekstach, ja lubię czasem sączyć wieczorem przy filmie. Spróbowałem też do sushi i byłem zaskoczony, współgra lepiej niż Choya, polecam spróbować, zdziwicie się! Brawa dla producenta.

10ocena
04.01.2017

Doskonały na każdą okazję i porę roku. Świetny sam ale i jako dodatek do drinków. Latem schłodzony a zimą grzany z przyprawami. Grzany cydr jest o niebo lepszy od piwa czy grzańca. Polecam także cydr miodowy, który gościł u nas na imprezie noworocznej - goście zachwyceni i zaskoczeni że w karafkach był Polski Cydr Lubelski. Wielu pytało "cóż to za wino, pewnie słono kosztowało?". Cytując Stanisława Jachowicza "Cudze chwalicie,Swego nie znacie,Sami nie wiecie,Co posiadacie." Polecam POLSKI!!! Cydr Lubelski.

18.10.2016

Doskonała rzecz zwłaszcza latem, gdy szukamy czegoś orzeźwiającego na ciepłe wieczory.