Wino Corte Solea Merlot - Cabernet Sauvignon IGT Veneto 0,75 l 603259

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Corte Solea Merlot - Cabernet Sauvignon IGT Veneto 0,75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Corte Solea Merlot - Cabernet Sauvignon IGT Veneto 0,75 l 603259

Spokojne Kategoria
28,99 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
378 sprzedanych butelek
7,00 średnia ocen: 4 głosów
80 ocena sommeliera

opis wina

Corte Solea to półsłodkie, czerwone włoskie wino z regionu Veneto. Wyprodukowane ze szczepów Merlot i Cabernet Sauvignon, ujmuje delikatnym aromatem suszonych, czerwonych owoców oraz skórki świeżego pieczywa. Na podniebieniu już delikatne, owocowe, z niewielką kwasowością. Jest to świetna propozycja wina na weselny stół.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
Botter producent

Charakterystyka wina

Milutko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
7ocena

Słodkie maliny i cierpkie wiśnie, dużo cukru resztkowego, charakter gładki i łagodny. Smaczne, ale raczej w taki sposób, w jaki słodki jest kompot, a nie jak wino. Niektórym bardzo zasmakuje, większości zawodowców z tego portalu niekoniecznie.

4ocena
23.10.2018

Może trafiłem na kiepską butelkę ... kolor prawie słomkowy a smak ... no właśnie prawie go nie było, ani Caberneta, ani Merlota :-(

7ocena
12.08.2018

Bardzo poprawne wino, nie przepadam za półsłodkimi winami, ale to się broni. Świetna propozycja do letniego deseru. Na upały warto mocno je schłodzić. Jestem mile zaskoczony jego aromatem i poprawna strukturą. :)