Wino Corte Solea Merlot - Cabernet Sauvignon IGT Veneto 0.75 l 603259

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Corte Solea Merlot - Cabernet Sauvignon IGT Veneto 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Corte Solea Merlot - Cabernet Sauvignon IGT Veneto 0.75 l 603259

Spokojne Kategoria
36.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
1447 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 11 głosów
80 ocena sommeliera

Opis Corte Solea Merlot - Cabernet Sauvignon IGT Veneto

Corte Solea to półsłodkie, czerwone włoskie wino stołowe z regionu Veneto. Wyprodukowane ze szczepów Merlot i Cabernet Sauvignon, ujmuje delikatnym aromatem suszonych, czerwonych owoców oraz skórki świeżego pieczywa. Na podniebieniu już delikatne, owocowe, z niewielką kwasowością. Jest to świetna propozycja wina na weselny stół.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Botter producent

Charakterystyka Corte Solea Merlot - Cabernet Sauvignon IGT Veneto

Milutko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Corte Solea Merlot - Cabernet Sauvignon IGT Veneto

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
25.04.2024
Opinia zweryfikowana

Klasyczne wino, dobre do deserów

8ocena
14.09.2023
Opinia zweryfikowana

Jak na półsłodkie wino przystało - bardzo przyjemny, słodkawy smak, pozbawiony kwasowości. Przyjemne - to chyba idealne określenie na to wino. Jest duża szansa, że posmakuje nawet miłośnikom wytrawnych win, tak jak nam.

5ocena
21.07.2022
Opinia zweryfikowana

For a semi sweet merlot, it's not bad, but neither good. Not too heavy, nice chocolate aroma, goes after meal with some tiramisu.

7ocena
16.04.2022
Opinia zweryfikowana

Jako fanka bardziej wytrawnych niż słodkich win, byłam pozytywnie zaskoczona, smak poprawny, nie za słodki, dosyć uniwersalny, do posiłku ok

7ocena
06.04.2022

smaczna porzeczka, Generalnie na prawdę dobra budżetowa opcja, dużo lepsza niż np, Carlo rossi lub inny marketowiec, nie uświadczymy tu wielkiej złożoności ale jak na wino stołowe jest na prawdę ok

06.02.2022
Opinia zweryfikowana

polecam do kolacji ze znajomymi bedzie wszystkim smakować

8ocena
11.10.2021
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobre czerwone wino.Delikatne,lekka kwasowosc.Czuć owocowa nutę.Posmakuje nawet sceptykom czerwonego wina.

7ocena
08.10.2021
Opinia zweryfikowana

Średniej jakości wino, potrzebuje długiego przewietrzenia, raczej polecam do posiłku, samo w smaku wodniste.

7ocena
Opinia zweryfikowana

Słodkie maliny i cierpkie wiśnie, dużo cukru resztkowego, charakter gładki i łagodny. Smaczne, ale raczej w taki sposób, w jaki słodki jest kompot, a nie jak wino. Niektórym bardzo zasmakuje, większości zawodowców z tego portalu niekoniecznie.

4ocena
23.10.2018
Opinia zweryfikowana

Może trafiłem na kiepską butelkę ... kolor prawie słomkowy a smak ... no właśnie prawie go nie było, ani Caberneta, ani Merlota :-(

7ocena
12.08.2018
Opinia zweryfikowana

Bardzo poprawne wino, nie przepadam za półsłodkimi winami, ale to się broni. Świetna propozycja do letniego deseru. Na upały warto mocno je schłodzić. Jestem mile zaskoczony jego aromatem i poprawna strukturą. :)