Wino Coralto Nero D' Avola 601166

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Coralto Nero D' Avola w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Coralto Nero D' Avola 601166

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
56.99 zł

podstawowa

191 sprzedanych butelek
7.75 średnia ocen: 8 głosów
85 ocena sommeliera

Opis Coralto Nero D' Avola

W kieliszku rubinowo czerwone z granatowymi refleksami. W bukiecie przyjemne nuty wiśni i czereśni oraz białego pieprzu. W ustach czujemy zapowiadane wcześniej czerwone owoce, zwieńczone korzennym i lekko tanicznym finiszem. Trzy miesiące starzenia w beczce dodaje elegancji i skutkuje bardzo zrównoważonym winem, które z łatwością poradzi sobie z grillowanym mięsem czy risottem wegetariańskim.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
3 leżakowanie
Curatolo Arini producent

Charakterystyka Coralto Nero D' Avola

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Coralto Nero D' Avola

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena
24.02.2016

Lubię wina z Sycylii, więc może na wyrost, ale dla mnie to fajne wino.

6.5ocena
21.11.2015

Bardzo przyjemne i lekkie Nero D'Avola. W smaku delikatnie owocowe i korzenne, raczej krótki finisz. Generalnie nieżle zrównoważone, takie wino dla kazdego, chociaż stosunek ceny do jakości nie do końca mnie przekonuje. Fajne wino do lekkiego posiłku. Ja osobiście połączyłem z serami i orzechami - bardzo udana kombinacja dla tego wina.

8ocena
01.08.2014

Mocne, niepodważalne 8. Nie więcej, nie mniej.

8ocena
04.07.2014

Bardzo fajne wino. Eleganckie, trochę owocowe, trochę korzenne, trochę pikantne. Wszystkie akcenty zrównoważone, dobrze zbalansowane, zero nachalności, zero banału. Super się je piło. Szczerze mówiąc to rozeszło się tak szybko, że nie zdążyłem w pełni się w nim dobrze rozsmakować! 9/10!

9ocena

Ach co za dodatek do mięsa! Proszę spróbować koniecznie z pieczystym. Niweluje ciężar w żołądku i pozostawia ziołowy posmak. Chce się żyć.