Wino Conde de La Salceda Reserva Rioja D.O.C. 601312

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Conde de La Salceda Reserva Rioja D.O.C. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Conde de La Salceda Reserva Rioja D.O.C. 601312

Czerwone, Wytrawne 0.75 L
Szczep
Spokojne Kategoria
DOC Rioja Apelacja
129.00 zł

podstawowa

33 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 1 głosów
90 ocena sommeliera
2 nagrody winiarskie

Opis Conde de La Salceda Reserva Rioja D.O.C.

Hiszpańskie wino, które jest przykładem subtelności, elegancji i silnej osobowości. Conde de La Salceda Reserva to wino szczepu Tempranillo intensywne i złożone. Bukiet wypełniony jest aromatami czarnych dojrzałych owoców i runa leśnego, z domieszkami przypraw, trufli, jałowca i hawańskiego cygara. Usta dobrze ułożone i harmonijne, z idealnie komponująca się z jedwabistą taniną. Finisz wina długi z wyczuwalnymi nutami mineralnymi. Wino hiszpańskie z potencjałem do starzenia w butelce, które w towarzystwie odpowiedniego posiłku pokazuje swój potencjał. Rocznik 2009 uzyskał srebrny medal na Rioja Masters w 2014 roku.

16-18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
18 leżakowanie
Chivite S.A producent

Charakterystyka Conde de La Salceda Reserva Rioja D.O.C.

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Conde de La Salceda Reserva Rioja D.O.C.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.