Wino Col Solare Columbia Walley 601199

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Col Solare Columbia Walley w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Col Solare Columbia Walley 601199

Spokojne Kategoria
199.00 zł

podstawowa

36 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 1 głosów
92 ocena sommeliera
4 nagrody winiarskie

Opis Col Solare Columbia Walley

Bogate i pełne smaku wino z USA oferuje aromaty czarnej porzeczki, jagód, leśnych owoców i tytoniu z nutami wanilii i kawy.

18°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
tak leżakowanie
Col Solare Winery producent

Charakterystyka Col Solare Columbia Walley

Rześko smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Konsekwentna praca winiarza. Lata mijają, roczniki zależnie od aury różnią się niuansami, lecz charakter, stylistyka i jakość pozostają niezmienne. Solidne, treściwe i krzepkie wino, urzekające zrównoważeniem budowy, bogatymi nutami czarnych owoców, wanilii i kawy. Do kawałka mięcha, choć i solista z niego niezły. Dekantujemy!


Oceny użytkowników o: Col Solare Columbia Walley

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8.5ocena
06.11.2014

Spróbować takiego wina to zaszczyt. Antinori oraz Ste. Michelle nie stworzyli byle czego. W zapachu mocno porzeczkowe z lekkim dodatkiem beczki i tytoniu. Smak bardzo adekwatny do bukietu, wzbogacony w mniejszym stopniu o nuty skórzane, ziemiste oraz waniliowe. Średnio mocne garbniki oraz długi finisz. Nic dodać, nic ująć - wino wysokiej klasy. Bardzo mi smakowało, ale... no właśnie czemu przy winie za ponad 300zł, w głowie pojawia się „ale”? Chyba tak czasami po prostu jest, że szuka się dziury w całym. Druga rzecz to kwestia gustu. Osobiście 300zł bym za to wino nie dał.