Wino Clos de l'Oratoire Des Papes Chateauneuf du Pape 2021 604449

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Clos de l'Oratoire Des Papes Chateauneuf du Pape 2021 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2021.

Wino Clos de l'Oratoire Des Papes Chateauneuf du Pape 2021 604449

Czerwone, Wytrawne 2021 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
AOC Chateauneuf du Pape Apelacja
329.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
49 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 3 głosów

Opis Clos de l'Oratoire Des Papes Chateauneuf du Pape

Legenedarne czerwone wino wytrawne z Doliny Rodanu we Francji. Powstaje w kupażu gron Grenache, Syrah, Mourvedre oraz Cinsault. Wśród aromatów główne skrzypce grają ciemne owoce leśne z nutami pikantnych przypraw i jagód jałowca. Na podniebieniu jedwabna struktura skrywa wyrazistą i pełną taninę, czyniąc doświadczenie niezwykle kompleksowym. Wino zapewnia niesamowite doznania płynące z doskonałego balansu pomiędzy potężną i złożoną budową, a eleganckim i smukłym finiszem. Wyborne wino do celebracji wyjątkowych chwil, jak również do dojrzewających serów i dań opartych na czerwonym mięsie.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
ADVINI SA producent

Charakterystyka Clos de l'Oratoire Des Papes Chateauneuf du Pape

Brzytwa smak
Beczka aromat
Jedwab gładkość
Ciężkie budowa

Oceny użytkowników o: Clos de l'Oratoire Des Papes Chateauneuf du Pape

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
18.08.2022

Wybitna Dolina Rodanu gwarantująca przeżycia, jakich można spodziewać się po tej apelacji. Wysoka koncentracja owocu, jedwabna struktura, wysoka kompleksowość, która sprawia że degustując je przez cały wieczór można nieustannie odkrywać coś nowego. A do tego dodatkową butelkę można dorzucić do piwniczki i porównać za parę lat. Bomba.

9ocena
24.05.2022
Opinia zweryfikowana

Eleganckie, złożone, wielowymiarowe wino. Absolutny TOP