Wino Clarendelle Blanc 600859

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Clarendelle Blanc w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Clarendelle Blanc 600859

Spokojne Kategoria
AOC Bordeaux Superieur Apelacja
69.99 zł

podstawowa

112 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 3 głosów
87 ocena sommeliera
4 nagrody winiarskie

Opis Clarendelle Blanc

Francuskie wino o pięknej, jasnożółtej barwie. Intensywne aromaty cytryn oraz pomarańczy zawdzięczamy Sauvignon Blanc natomiast Semillon oraz Muscadelle uwydatniają nuty różane i brzoskwiniowe. Wino charakteryzuje się długim i przyjemnym posmakiem. Wina z regionu Bordeaux odznaczają się niezwykłą subtelnością kupażu szczepów oraz wychodzą w wzorcowo prowadzonych winnic, stąd też Clarendelle Blanc podlega systemowi najwyższej klasyfikacji A.O.C. dając gwarancję najwyższej jakości wina.

10°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
nie leżakowanie
Clarence Dillon Wines producent

Charakterystyka Clarendelle Blanc

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Clarendelle Blanc

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
19.05.2019

Wspaniałe aromatyczne wino, wyraźne nuty brzoskwin i cytusów. Bardzo pijalne, poprawne, długie na języku. Bardzo porządnie zbudowane wino, będę je dobrze wspominał.

9ocena
24.05.2018

Wspaniałe jakościowo wino z regionu bordeaux. na pierwszy rzut poczułam zapach grejfruta, agrestu i świeżo skoszonej trawy co przywołało we mnie wspomnienia ciepłej leniwej niedzieli i degustacji wina w ogrodzie..:) Dobrze zbudowane z długą aksamitną końcówką na podniebieniu pozostaje nuta wanilii i wosku pszczelego. Polecam gorąco 9 !