Wino Cin Cin Spumante Bianco 604671

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cin Cin Spumante Bianco w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cin Cin Spumante Bianco 604671

Białe, Półsłodkie 0.75 L korek
Musujące Kategoria
18.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
633 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 4 głosów

Opis Cin Cin Spumante Bianco

Cin&Cin Spumante Bianco to popularne półsłodkie wino musujące, łączące w sobie subtelny smak owoców cytrusowych i jabłek wraz z orzeźwiającą strukturą i delikatnymi, eleganckimi bąbelkami. Łagodny i przyjemny charakter wina sprawia, iż cechuje się ono dużą uniwersalnością.

To doskonały aperitif, który swoim orzeźwiającym smakiem doskonale sprawdzi się podczas spotkań ze znajomymi. To także dobry wybór przy delikatnych sałatkach i deserach.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Cin Cin Spumante Bianco

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Cin Cin Spumante Bianco

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
24.10.2022
Opinia zweryfikowana

Wino okazało się lepsze niż zakładałam. Spróbowałam z ciekawości, dla mnie za słodkie, ale dobrze schłodzone może zasmakować. Fajnie pasuje jako aperivif lub do deseru

10ocena
14.01.2022

Przepyszne musujące wino o słodkim smaku, najlepiej smakuje schłodzone. Uważam, że to wino zasmakuje każdemu kto lubi słodkie, delikatne i orzeźwiające smaki.

10ocena
04.01.2022

Bardzo dobre w smaku. Idealnie smakuje schłodzone .