Wino Choya Sake 0,5l 600937

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Choya Sake 0,5l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Choya Sake 0,5l 600937

Białe, Słodkie 0.50 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
39.99 zł

podstawowa

127 sprzedanych butelek
4.00 średnia ocen: 3 głosów
80 ocena sommeliera

Opis Choya Sake 0,5l

Choya to słynna marka, której tradycje sięgają aż roku 1914, kiedy to rozpoczęto produkcję likieru ze śliwek ume. Z biegiem czasu wśród propozycji producenta pojawiać się zaczęły kolejne tradycyjne smaki dla japońskiej kultury, w tym Choya Sake, czyli słodkie wino ryżowe.

Choya Sake pochwalić się może pięknym słomkowym kolorem i charakterystycznym dla Sake, esencjonalnym smaku. Soczysta struktura doskonale równoważy się ze słodkimi akcentami i przyjemnym, wyrazistym finiszem. Sake tradycyjnie podaje się na ciepło, gdzie optymalna temperatura podania to aż 40 stopni Celsjusza.

Choya Sake jest niezwykle uniwersalna i sprawdzi się w wielu różnorodnych okolicznościach. Łagodny charakter pełen słodkich akcentów doskonale pasuje przy solowej degustacji, a nacechowanie azjatycką kulturą aż prosi się o pairing z kuchnią charakterystyczną dla tych regionów. To także niezwykle ciekawy pomysł na prezent - zarówno dla osób lubujących się w odkrywaniu nowych smaków, jak i zafascynowanych wschodnią kulturą.

Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
Choya Umeshu Ltd. producent

Charakterystyka Choya Sake 0,5l

Milutko smak
Minerały i owoce aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Choya Sake 0,5l

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
4ocena
25.02.2016
Opinia zweryfikowana

Sake, nie moje smaki i klimaty. Ciepłe smakuje trochę lepiej.

1ocena
15.06.2014

Ciężko to opisać. Lekko słodkawy zapach, tak jakby wąchać posłodzoną rozcieńczoną wódkę. W smaku minimalnie słodkie i zupełnie tak samo jak w zapachu - jakbym pił rozcieńczoną słodką wódkę. Przyjemności z picia żadnej. Dobre chyba tylko dla twórców.