Wino Chivite Gran Feudo Rosado Navarra D.O. 600062

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Chivite Gran Feudo Rosado Navarra D.O. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Chivite Gran Feudo Rosado Navarra D.O. 600062

Różowe, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
DO Navarra Apelacja
39.99 zł

podstawowa

474 sprzedanych butelek
7.23 średnia ocen: 13 głosów
85 ocena sommeliera
2 nagrody winiarskie

Opis Chivite Gran Feudo Rosado Navarra D.O.

Różowe wino stołowe wyprodukowane ze szczepu Garnacha, pochodzące z regionu Navarra. Nos urzeka aromatem truskawek i poziomek, a rześka kwasowość jest mocno odświeżająca. Dobrze zbudowane, więc będzie sobie radziło z mocniejszymi potrawami mięsnymi. Jest dobrym przykładem na to, hiszpańskie wina mają coś do zaoferowania miłośnikom win różowych.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
Chivite S.A producent

Charakterystyka Chivite Gran Feudo Rosado Navarra D.O.

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

opinia sommeliera

Region do dziś jest stereotypowo uważany, za producenta głównie i najlepszych win różowych Hiszpanii. Choć z pierszym należy się nieci zaktualizować, to drugie pokazano w pełnej krasie. Słodkie nuty truskawki i porzeczki bez trudu dorównują intensywności koloru, co często nie jest takie oczywiste. Duża w tym zasluga energicznej kwasowości.


Oceny użytkowników o: Chivite Gran Feudo Rosado Navarra D.O.

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
6.5ocena
10.12.2016

jak dla mnie zwykłe uniwersalne wino stołowe ,pije się jak lemoniadę a nie wino 6,5 to wszystko co mogę dać to nie moja bajka

5ocena
07.07.2015

Generalnie smaczne, ale mnie nie powaliło. Przyjemne nuty truskawek oraz nienachalna kwasowość to niestety tylko dwie zalety, które mogę wymienić. Po prostu różowe wina to jednak nie mój klimat.

9ocena

Słodycz owocowa z pewną dozą goryczki, plus sałatka bułgarska (pomidory, ogórki, czerwona cebula, olej słonecznikowy, ocet jabłkowy, pieprz i sól). I mamy wieczór pełen wrażeń.

8ocena
06.11.2010

Od kilku dni mam na wyposażeniu lodówki. Świetne na orzeźwienie podczas coraz dłuższych, przegrzanych kaloryferami wieczorów

8ocena
16.08.2010

Bardzo przyjemne i eleganckie wino o całkiem mocnej strukturze, pasujące do wielu różnych potraw, nawet do czerwonych mięs. Idealne jako pierwsze, otwierające przyjęcie lub uroczystość wino, Musi być dobrze schłodzone.