Wino Chateau Musar Hochar Pere et Fils Bekaa Valley 600066

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Chateau Musar Hochar Pere et Fils Bekaa Valley w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Chateau Musar Hochar Pere et Fils Bekaa Valley 600066

Spokojne Kategoria
99.90 zł

podstawowa

130 sprzedanych butelek
8.30 średnia ocen: 5 głosów
85 ocena sommeliera

Opis Chateau Musar Hochar Pere et Fils Bekaa Valley

Chateau Musar Hochar to ciekawe wino libańskie, zupełnie inne, niż dotychczas znane Ci wina. Dojrzewa w dębowych beczkach dzięki czemu nabiera zapachu słodyczy złamanej dojrzałą śliwką. Paleta zdominowana gęstymi owocami, kwasowość bardzo dobrze zbalansowana, a nuty przyprawowe ładnie wyciągają wino i powodują, że staje się niepowtarzalne.

19-20°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
6-9 leżakowanie
Chateau Musar producent

Charakterystyka Chateau Musar Hochar Pere et Fils Bekaa Valley

Rześko smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Chateau Musar Hochar Pere et Fils Bekaa Valley

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9.5ocena
22.11.2014

Niesamowite wino. Niestety udało mi się spróbować tylko rocznik 2004. Zdecydowanie najlepsze jakie dotychczas piłem. Nos jest dla mnie w stylu Pinot Noir, truskawka, maliny, ale poza tym goździki, zioła. Prawdziwa symfonia aromatów. W smaku, tak jak autor opisał, cierpkość przeplata się ze słodyczą. Obowiązkowa dekantacja.

8ocena
04.01.2011

Po tym winie wiem już co znaczy termin "wino kobiece" Szczerze to nic podobnego nie piłem w życiu! Nie będę się rozpisywał - po prostu jestem ciekawy opinii Pań i Panów.

9ocena
10.08.2010

Pozytywne zaskoczenie, nie próbowałem wcześniej win z Libanu i nie wiedzialem czego sie spodziewać. Gładkie, owocowy nos, przyjemne w odbiorze. Moja dziewczyna wyczuła tam śliwki - ja porzeczke, ku mojemu zaskoczeniu w opisie wina jego autor podziela jej zdanie :)