Wino Chateau Musar Bakaa Valley Rouge 600729

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Chateau Musar Bakaa Valley Rouge w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Chateau Musar Bakaa Valley Rouge 600729

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
179.00 zł

podstawowa

7 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 1 głosów
90 ocena sommeliera

Opis Chateau Musar Bakaa Valley Rouge

Chateau Musar to ikona winiarstwa libańskiego, to idealne i niecodzienne połączenie Cabernet Sauvignon i Cinsault. Około 18 miesięcy dojrzewa we francuskich beczkach dębowych. Jego charakter jest niepowtarzalny i kontrowersyjny. Jedni je uwielbiają, inni omiają szerokim łukiem. Cierpkość przeplata się tu ze słodyczą. Niezwykle esencjonalne i z mocnym ciałem i dużą koncentracją aromatów. Struktura czekoladowa, zupełnie inna od wszystkiego, czego probówaliście dotychczas. Warto zdekantować na godzinę przed podaniem, by miało szansę nabrać łyku powietrza i otworzyć się w pełni.

17°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
12 leżakowanie
Chateau Musar producent

Charakterystyka Chateau Musar Bakaa Valley Rouge

Brzytwa smak
Minerały i owoce aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Chateau Musar Bakaa Valley Rouge

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9.5ocena
22.11.2014

Niesamowite wino. Niestety udało mi się spróbować tylko rocznik 2004. Zdecydowanie najlepsze jakie dotychczas piłem. Nos jest dla mnie w stylu Pinot Noir, truskawka, maliny, ale poza tym goździki, zioła. Prawdziwa symfonia aromatów. W smaku, tak jak autor opisał, cierpkość przeplata się ze słodyczą. Obowiązkowa dekantacja.