Wino Casablanca Nimbus Estate Cabernet Sauvignon Valle del Maipo D.O. 600669

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Casablanca Nimbus Estate Cabernet Sauvignon Valle del Maipo D.O. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Casablanca Nimbus Estate Cabernet Sauvignon Valle del Maipo D.O. 600669

Spokojne Kategoria
DO Valle del Maipo Apelacja
49.99 zł

podstawowa

708 sprzedanych butelek
7.71 średnia ocen: 12 głosów
84 ocena sommeliera

Opis Casablanca Nimbus Estate Cabernet Sauvignon Valle del Maipo D.O.

Nimbus Cabernet Sauvignon z małym udziałem odmiany Petit Verdot to bardzo ciekawa propozycja dla wielbicieli skoncentrowanych i wielowymiarowych win. Oferuje sobą to, co mogą zaproponować najlepszego wina chilijskie. Aromaty śliwek, malin, wiśni i czarnego pieprzu łączą się tu z tytoniem i liśćmi mięty. W ustach mocno zbudowane, z długą, soczystą końcówką.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
18 leżakowanie
Vina Casablanca Ltd. producent

Charakterystyka Casablanca Nimbus Estate Cabernet Sauvignon Valle del Maipo D.O.

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Casablanca Nimbus Estate Cabernet Sauvignon Valle del Maipo D.O.

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
26.06.2016

Nie piłem tego wina, był to prezent dla teścia, mogę powiedzieć tylko, że teść był zachwycony, klasą tego wina, a naprawdę potrafi być złośliwy, więc jego ocenę uznaję za prawdziwą, wino godne polecenia

8.5ocena
27.09.2013

A nam z żoną to wino bardzo smakowało. Wypiliśmy może troche nietypowo gdyż do małego zestawu sushi i... bylo pyszne, co potwierdza tezę Pani Grażyny że pasuje do wielu potraw. A później popijane samo również było wyborne. Mocne, skoncentrowane, oleiste, pyszota.

9ocena
13.04.2013

Fascynujące, wielowątkowe, bogate w sposób właściwy. Budzi emocje, idealne jeśli poszukuje się ciekawych mocnych doznań.

6ocena
29.02.2012

Skurka świerzego chleba z masłem i jedną wisienką na końcu. Nie za bogate ale dobre , słodkawe i przyjemne..

9.5ocena
28.08.2011

Mocne, esencjonalne, wyraziste, skomplikowane, ciężkie... czyli dokładnie takie jak lubię :) Jeżeli miałbym opisać to wino jednym słowem napisałbym "esencja". Ponieważ jest tak oleiste i mocne oraz pełne różnych smaków, że wydaje się być winnym "syropem"(chociaż słowo syrop jest niezbyt ładne, wolę esencja). Bardzo odpowiada mi też jego bardzo mała kwasowość, a nawet napisałbym dość mocna słodycz.

8ocena

A ja się nie zgadzam, że to jest "przeestetyzowane" wino. W istocie jest wielowymiarowe, prawdziwy konglomerat smaków. Proponuję przegryzać każdy łyk inną potrawą i wtedy ten kontekst podkreśla inną warstwę trunku. Ja to w towarzystwie wypróbowałam przegryzając różnymi odmianami serów. Zaprawdę powiadam Wam - niezły eksperyment.

4ocena
28.01.2011

Wino skoncentrowane, wielowymiarowe. Ale usta, niestetety w swej wielowymiarowości jest niestabilne, niezrównoważone, razi brak harmoni, niekonsekwencja, coś w tym winie nie gra. Próba ambitna, ale są widoczne błędy.