Wino Casablanca Neblus Valle de Casablanca D.O. 2005 600665

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Casablanca Neblus Valle de Casablanca D.O. 2005 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2005.

Wino Casablanca Neblus Valle de Casablanca D.O. 2005 600665

Czerwone, Wytrawne 2005 0,75 L korek
Spokojne Kategoria
DO Valle de Casablanca Apelacja
149,00 zł podstawowa
23 sprzedanych butelek
8,00 średnia ocen: 1 głosów
91 ocena sommeliera

opis wina

Casablanca Neblus jest winem kupażowanym, wyprodukowanym z dwóch szczepów: Cabernet Sauvignon oraz Merlot. To wino chilijskie zachwyca głębią i bogactwem aromatów. Warto odłożyć je na kilka lat by rozwinęło się w pełni. Dobrze zbudowane, z wyjątkowo długim finiszem. Intryguje od pierwszego kieliszka, rozwija się w nim i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
18 leżakowanie
Vina Casablanca Ltd. producent

Charakterystyka wina

Delikatnie smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Nie wliczając kliku słono kosztujących ikon, najlepsze wina Chile w większości były winami jednoodmianowymi. Teraz, w nowej fali możemy cieszyć się winami takimi jak Neblus. Chłodniejszy region kraju, francuska dębina, a przede wszystkim zestawianie dwóch lub więcej odmian, pozwalają tym winom nabrać nieco więcej ogłady, europejskiego sznytu, nie pozbawiając ich przy tym, czego od win tego kraju oczekujemy najbardziej – nieskrępowanej przyjemności ich picia. Nieważne, czy do dobrej kolacji, czy samych, takich, jakimi są. Brawo!


Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom