Wino Casablanca Neblus Valle de Casablanca D.O. 600665

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Casablanca Neblus Valle de Casablanca D.O. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Casablanca Neblus Valle de Casablanca D.O. 600665

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
DO Valle de Casablanca Apelacja
149.00 zł

podstawowa

23 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów
91 ocena sommeliera

Opis Casablanca Neblus Valle de Casablanca D.O.

Casablanca Neblus jest winem kupażowanym, wyprodukowanym z dwóch szczepów: Cabernet Sauvignon oraz Merlot. To wino chilijskie zachwyca głębią i bogactwem aromatów. Warto odłożyć je na kilka lat by rozwinęło się w pełni. Dobrze zbudowane, z wyjątkowo długim finiszem. Intryguje od pierwszego kieliszka, rozwija się w nim i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
18 leżakowanie
Vina Casablanca Ltd. producent

Charakterystyka Casablanca Neblus Valle de Casablanca D.O.

Delikatnie smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Nie wliczając kliku słono kosztujących ikon, najlepsze wina Chile w większości były winami jednoodmianowymi. Teraz, w nowej fali możemy cieszyć się winami takimi jak Neblus. Chłodniejszy region kraju, francuska dębina, a przede wszystkim zestawianie dwóch lub więcej odmian, pozwalają tym winom nabrać nieco więcej ogłady, europejskiego sznytu, nie pozbawiając ich przy tym, czego od win tego kraju oczekujemy najbardziej – nieskrępowanej przyjemności ich picia. Nieważne, czy do dobrej kolacji, czy samych, takich, jakimi są. Brawo!


Oceny użytkowników o: Casablanca Neblus Valle de Casablanca D.O.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.